maNga SAHNESİNİ SEYİRCİSİYLE PAYLAŞTI

Manga Sahnesi̇ni̇ Seyi̇rci̇si̇yle Paylaşti

maNga ’20. Yıl Turnesi’ kapsamında ilk İstanbul konserini  KüçükÇiftlik Park’ta verdi. Yağmura rağmen alanı terk etmeyen seyircisine jest yapan maNga hayranlarını sahnesinde misafir ederek bazı şarkıları onlarla birlikte seslendirdi…

Türk alternatif rock müziğin öncü gruplarından maNga, profesyonel kariyerinin 20. yılındaki ilk İstanbul konserini  KüçükÇiftlik Park’ta verdi. Kötü hava şartları ve sağanak yağmura rağmen binlerce maNga hayranı alanı terk etmedi. maNga 20. yıla özel olarak hazırladığı set list ve sahne şovları ile sevenlerine hem işitsel hem de görsel bir şölenyaşattı. Yine kutlamalar için özel hazırlanan maNga merchürünlerini de ilk kez sergilendi.

Sahnede efsanevi grup Linkin Park’ın ‘In the End’ şarkısını da seslendiren maNga, grubun 2017’de hayatını kaybeden solistiChester Bennington’ı andı. Bu parçayı izleyicilerden birini sahneye davet edip beraber seslendirdiler. Ardından Ferman Akgül ‘Evdeki Ses’ şarkısında seyircilerin arasına inerek 7 kişiyi sahneye aldı. maNga konser boyunca bu tür jestlerle seyircisiyle bütünleşmeyi sürdürdü. Ülkeyi terk ettiği yolundaki asparagas haberlere ve sosyal medyada bu konuda yapılan yanlış yorumlara üzüldüğünü söyleyen Ferman Akgül seyircisine şöyle seslendi: “Biz tweet atmayız, şarkı yaparız. Bizi yalanlarınızla ötekileştiremeyeceksiniz!”

Yasemin Sakallıoğlu’ndan kahkaha tufanı

Yasemin Sakallıoğlu’ndan Kahkaha Tufanı

Türkiye’nin başarılı komedyenlerinden Yasemin Sakallıoğlu, biletleri günler öncesinden tükenen gösterisiyle, Maximum Uniq Hall’da seyirciyle buluştu. İki saat boyunca kahkaha dolu bir gösteri sunan komedyen; dansları, tiplemeleri, şakalarıyla unutulmaz bir gece yaşattı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Kulübü’nün davetlisi olarak geçtiğimiz günlerde Kariyer Şenlikleri’ne konuk olan komedyeni üniversiteli gençler ilgiyle dinledi. Tavsiyeleriyle gençlere ilham olan Yasemin Sakallıoğlu , “Kendinize hayat yolunda yürürken konum göndermeyi unutmayın. Çünkü en doğru konum kendinizden gelendir” sözleriyle büyük alkış aldı.

 Yasemin Sakallıoğlu “Doğru Koca Nasıl Seçilir?” isimli oyununu BKM organizasyonuyla Maximum Uniq Hall’da sahneledi. ‘Sold out’ olan gösteride Yasemin Sakallıoğlu’nu izlemeye gelen binlerce seyirci, hafızalardan silinmeyecek bir gece yaşadı. Aile bağları, kadın erkek ilişkileri ve bu ilişkilerin psikolojik etkilerini çeşitli tiplemeleri de sunarak esprili bir dille aktaran ünlü komedyenin gösterisinde kahkaha sesleri bir an bile dinmedi.

Gökhan Türkmen Büyüledi

Gökhan Türkmen,  Aydın ve Manisa Holly Stone'larda DK Event Organizasyonuyla muhteşem iki konsere imza attı. 

 Mayıs ayında yoğun ve neredeyse aralıksız bir konser takvimine sahip Gökhan Türkmen, iki günde verdiği konserlerde sold out başarısını tekrarlayarak binlerce seveniyle buluştu. Sahne de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu her fırsatta dile getiren Türkmen,güçlü, melodik ve duygudan duyguya savurduğu performansıyla yine unutulmaz anlar yaşattı. Şarkılarını  benzersiz bir müzikal performansla sunan Gökhan Türkmen, Mayıs ayı içinde yeni albümünü de yayınlayacak.

MOTİVE KONSERİ MOTİVE ETTİ

Moti̇ve Konseri̇ Moti̇ve Etti̇

Türkiye’nin ilk mega yat limanı olma özelliğini taşıyan Ataköy Marina, açık hava sahne konserlerinin açılışını Motive ile yaptı. Marmara denizinin kıyısında yer alan, İstanbul’un en yeni gösteri merkezi Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, Motive konseri ile müzik tutkunları için unutulmaz anlar yaşattı.

Türkiye'nin en prestijli marinaları arasında yer alan Ataköy Marina, sahip olduğu benzersiz konumu ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile uluslararası platformda seçkin bir marka olmasının yanı sıra, yeni açılan Açık Hava Sahnesi ile birlikte gösteri dünyasının nabzını tutuyor. Motive ile açılış konserini gerçekleştiren Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi, yaz boyunca farklı konserler ve etkinliklerle devam edecek.Motive Konseri ile Görkemli AçılışRap müziğin en sevilen isimlerinden Motive’nin “Taycan V1” isimli yeni albümünün lansmanı olma özelliğini taşıyan Ataköy Marina Açık Hava Sahnesi’nin ilk konseri, gençlerin büyük ilgisi ile karşılaştı. Uzun kuyrukların oluştuğu Ataköy Marina’da binlerce kişi Motive’nin şarkılarıyla eğlendi. Kozmos Event organizasyonuyla 4 Mayıs tarihinde Motive ile gerçekleşen bu heyecan verici konsere sahne performansları damga vurdu.

DJ ERDEM KINAY’LA HIDIRELLEZ COŞKUSU

Dj Erdem Kinay’la Hidirellez Coşkusu

Acarlar Şirketler Topluluğu bu yıl da geleneği bozmadı ve Acarkent içinde yer alan Coliseum Sports & Life’da büyük bir hıdırellez şenliğine imza attı.

Hıdırellez şenliğinde sahneye Türkiye'nin en ünlü DJ'i Erdem Kınay çıkarken etkinliğe katılım oldukça yüksekti. Hıdırellez ateşinden atlayan ve dileklerini dileyen misafirler bu geleneksel eğlencenin tadını doyasıya çıkardı.

ÜNLÜ OYUNCULAR’DAN YENİ LEZZETE DESTEK

Ünlü Oyuncular’dan Yeni̇ Lezzete Destek

 Almanya’da doğup oranın kültürü, disiplini ve düzeniyle yetişen, özünde vatan sevgisi ve Türk kültürünü barındıran Mehmet Kemal Öztürk hobi olarak başladığı gastronomiye tutkuyla bağlanıp ülkesine Tadonat markasını, Türk lezzetleriyle buluşturduğu eşsiz donutları, dünya tatlıları ve kahvede iddialı olarak Türkiye’nin tat hafızasını yenilemeye geldi.

Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş’ta açılışı yapılan mekanın açılışına sinema sektöründen Çetin Altay, Metin Yıldız, Hamza Yazıcı , Evliya  Alkan gibi isimler katıldı. Açılışın kurdelasını hep birlikte kestikten sonra tatlıların tanına bakmayı ihmal etdiler. Muhabirlerin sorularını cevaplayan isimlerden Çetin Altay; yeni doğan bebekleri hakkında konuştu evdeki işlere yardımcı olduğunu dile getirse de sonunda her şeyi eşinin  yaptığını söyledi eşinin giymiş olduğu yırtık pantolon dikkatlerden kaçmadı evde kalsınlar sorusu üzerine bizim çocuklardan birisi hiperaktif o yüzden de yerinde durmuyor açıklamasında bulundu Çetin Altay yapacağı projelerden bahsetti Oflu hoca'nın yeniden çekileceğini söyledi.

Zeynep Bastık, Sober için kamera karşısında

Zeynep Bastık, Sober Için Kamera Karşısında

Pop müziğin başarılı yıldızı Zeynep Bastık, Sober dergisinin ikinci sayısında dijital kapak çalışmaları arasında yer aldı.

Zeynep Bastık, kapak çekiminde zamansız moda görünümleriyle kamera karşısındaydı. Çekime ve çekimin hikayesine uygun bir imajla Zeynep Bastık, şaşırtan bir çalışmaya imza attı. Kaşlarını bu çekime özel olarak değiştiren ve cesur pozlarla kamera karşısına geçen ünlü sanatçının kapak olduğu Sober Digital mayıs ayı içerisinde raflarda olacak. Derginin bu özel çekimini Mert Terliksiz gerçekleştirdi.