28 Kasım 2023 Salı
  • G.ALTIN 1.875,82 %0.27
  • BİST100 8.091,66 %-0.19
  • DOLAR 28,93 %0.09
  • EURO 31,74 %0.13
  • BTC 37.678 %2.15
Suat ÜNAL

Tüm Makaleleri

Suat ÜNAL

Lohusa’nın Çekimleri Tamamlandı

Başarılı oyuncu ve senarist Gupse Özay’ın heyecanla beklenen yeni filmi “Lohusa”nın çekimleri tamamladı. 6 hafta büyük bir keyifle süren çekimlerin son gününde film ekibi sette özel bir kutlama yaptı.

Çirkin Kral Yılmaz Güney'in Muhteşem Kaçış Hikayesi

Ünlü Aktör, Yılmaz Güney'in kaçış  hikayesi abi kardeşler Edi ve Bruno Hubschmid'in kaleminden tüm kanıtlarıyle ve gerçek yaşanmışlar ile beyaz perdeye aktarılıyor!

100 Yıllık Tarih AKM’de “Yüzünde Yüzler” seyirci karşısına çıktı

İstiklal mücadelesinin yüz yıllık tarihini anlatan “Yüzünde Yüzler” adlı oyun Atatürk Kültür Merkezi Tiyatro Salonu’nda önceki gece Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı’nın ev sahipliğinde...

Atatürk filminin galası yapıldı!

Aras Bulut İynemli'nin Mustafa Kemal Atatürk'ü canlandırdığı "Atatürk 1881-1919" filminin galası, Atatürk Kültür Merkezi'nde (AKM) gerçekleştirildi.

"Serçenin Gözyaşı" filminin galası göz yaşları içinde yapıldı

Bugüne kadar kadına şiddet konusuna dikkat çeken en büyük prodüksiyon olan "Serçenin Gözyaşı" filminin galası, dün (17 Ekim Salı) İstanbul'da Kanyon Cineverse Sinemaları'nda yapıldı. Ülkemizin sanat,...

“Sadıkbey” Belgesel Filminin Dünya Prömiyeri Gerçekleşti

Bülent Şenocak tarafından kaleme alınan 'Sadıkbey-Yalıların Dili Olsa' kitabı, belgesel oldu. Cumhuriyetin 100. Yıl etkinlikleri kapsamında çekimleri tamamlanan “Sadıkbey” belgesel filminin dünya pröm...

Oyuncu Aycın Tuyun: Filmin selameti için kanser olduğumu nişanlımdan gizledim 

Son günlerde Kanser hastalığla  mücadelesini sürdüren ve tedavi gören ünlü oyuncu Ayçın Tuyun'dan bomba proje...!!! 

"Oy'una mı geldik " Filmi Seyircisiyle buluşmaya hazırlanıyor

Tunceli ovacıkta çekimleri tamamlanan ve gelirinin önemli bir kısmının MUNZUR nehrinin korunmasına aktarılacak olan traji komedi türündeki OY’UNA GELDİK sinema filmi vizyon tarihine hazırlanıyor!!!

"Kadınlardan Kısalar " Beşinci Kez İstanbul'da İzleyicisiyle Buluştu

İstanbul, bu yıl beşincisi düzenlenen DIRECTED BY WOMEN TURKEY festivali kapsamında 22-23-24 Eylül tarihlerinde dünyanın çeşitli ülkelerinden kadın yönetmenlerin kısa filmlerine, ev sahipliği yaptı.

"Serçenin Gözyaşı" filminin afişi yayınlandı

Bugüne kadar kadına şiddet konusuna dikkat çeken en büyük prodüksiyon olan "Serçenin Gözyaşı" filminin merakla beklenen afişi yayınlandı.