13 Ocak- 20 Ocak haftası

Pazartesi günü AY Aslan burcundayken güne başlıyoruz. Ay saat 16:40’ta boşluğa giriyor.

Ay saat 17:07’de Başak burcuna geçiyor.

Pazartesi akşamdan itibaren, Salı, Çarşamba günü Ay Başak burcunda ilerleyecek.

Çarşamba günü saat 15.11’de Ay boşluğa giriyor. Saat 18:44’de Ay Terazi burcuna giriyor.

Çarşamba akşam saatlerinden itibaren, Perşembe, Cuma günü Ay Terazi burcunda hareket ediyor.

Cuma günü saat 15:58’de boşluğa giriyor ve saat 21:20’de Akrep burcuna geçiyor.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi saat 00:21’e kadar Ay Akrep burcunda ilerleyecek ve 00:22 itibari ile boşluğa girecek. Ay saat 01:40 itibari ile Pazartesi (20. Ocak) Yay burcuna girecek…

HAFTAYA BAKIŞ

Pazartesi günü  öğle saatlerine kadar elimizdeki önemli işlerimizi halletmeye bakmalıyız.  Akşam üzeri ise daha çok detaylarla uğraşacağımız işler önümüze çıkacaktır.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar,analitik zekamızı kullanacağımız, detaylarla ilgileneceğimiz, düzen ve tertip konuları gündemimizi oluşturacaktır.Çarşamba akşamı ilişkilerinizin ön plana çıkacağı sen ben dengesini devreye girdiği saatlere giriyorsunuz.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar, estetik, sanat, adalet ve ikili ilişkilerinizin ön plana çıkacağı iki günlük süreç geçiriyorsunuz.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar derin ilişkiler, araştırmaların gündeminizi oluşturacağı günler olacaktır.

HAFTAYI YÜKSELEN BURÇLARINIZA GÖRE NASIL GEÇİRİYORSUNUZ?

Yükselen Koçlar 

Haftanın ilk günü yükselen Koçlar; evli iseler çocukları ile ilgilenerek, bekarlar ise daha çok aşk konuları ile ilgilenerek bir süreci öğle saatleri civarına kadar yaşayabilirler. Akşam üzeri ise eleştirileriniz konusunda dikkat etmelisiniz. Sonunu düşünmeden söyleyeceğiniz sözler başınızı ağrıtabilir.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar, işyerinizde düzen tertip ile ilgili konular sizi meşgul edecektir. Sağlığınızla ilgili hijyen konuları ön plana çıkabilir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, eşiniz veya ortaklık yaptığınız kişilerle ilişkileriniz üzerine yoğunlaştığınız bir süreç geçiriyorsunuz.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar gelir- gider ve ödemeler konuları haftanın son günlerinde kendini göstererek günlerinizi şekillendirecek.

Yükselen Boğalar  

Haftanın ilk günü yükselen Boğalar; öğle saatlerinde kadar evleri ve ebeveynleri ile ilgilenebilirler. Akşam üzeri, çocuklar ile ilgilenmek gerekebilir..

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar evli olan Boğalar çocukları ile ilgili hijyen ve temizlik konularıyla alakalı olarak iki günlük bir süreç yaşayacaksınız. Bekar boğalar ise bu iki günü aşk konularına ayırıyorlar. Ancak eleştirilere bu ara dikkat etmek gerekebilir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, iş yerinizde birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızla ikili ilişkileriniz gündeminiz olacaktır. Hak, hukuk adalet konuları kendini gösterebilir.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar ise eşinizle ilgili konularda, kuşku şüphe, kıskançlık gibi konular söz konusu olabilir.

Yükselen İkizler 

Haftanın ilk günü yükselen İkizler; öğle saatlerinde kadar; kardeşlerinizle alakalı işleri organize etmek çabası içinde olabilirsiniz. Akşam üzeri ise; eviniz ve aileniz ile ilgili tertip, düzen konuları önem kazanmaya başlayacaktır.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar eviniz yaşadığınız yerde hijyen konuları ve de ebeveynlerinizden birinin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, çocuklarınızla ilgili konularda ilişkileriniz ve sanatsal yetenekler konusu önem kazanacaktır. Çocuklarınızın sanata olan yetenekleri ile alakalı girişimleriniz olabilir.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar sağlık konuklarınız önplana gelebilir. Özellikle üreme organları ve idrar yolu sorunlarını önemsemelisiniz.

Yükselen Yengeçler 

Haftanın ilk günü yükselen Yengeçler; öğle saatlerinde kadar; sahip olduğunuz paranız konusu ve onu nasıl yöneteceğiniz konusunda alacağınız kararlarınız gündeminiz olabilir. Akşamüzeri ise yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili konularda analitik zekanızı kullanmak zorunda kalabileceğiniz gelişmeler içinde kalabilirsiniz.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, kardeş ve kardeş yerine koyduğunuz kişilerin eğitim hayatlarına pratik çözüm bulmak zorunda olabileceğiniz durumlar gelişebilir. Eleştirilerinizin dozunu iyi ayarlamalısınız.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte evinizin dekoru ve güzelliği ile alacağınız kararlarınız olabilir ve bu iki günü bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte anneliğiniz ön plana çıkıyor ve  hafta sonunuzu çocuklarınızla ilgili daha çok sezgilerinizi kullanarak, duyduğunuz şüphelerinize cevaplar arayabilirsiniz.

Yükselen Aslanlar 

Haftanın ilk günü yükselen Aslanlar öğle saatlerinde kadar; kendi dış görüntünüz ve imajınızla ilgilenebilirsiniz. Akşam  üzeri ise, maddi konular ödemeler gündeminize girmeye başlayacak.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, gelir gider dengeniz ve ödemeleriniz bu iki günlük süreçte pratik çözümler bulmanız gereken konulardan oluyorlar.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte kardeş ve yakın çevrenizle olan ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Daha fazla haberleşip, bir takım ilişkilerinizde dengeyi sağlamak konularıyla ilgilenebilirsiniz.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte evinizde, bodrumda, banyoda veya mutfakta muhtemelen giderlerde ve borularda bazı sorunların ön plana çıkabileceği bir hafta sonu yaşayabilirsiniz. Ailede atalarınızla ilgili bazı konuları da araştırma konuları gündeme gelebilir.

Yükselen Başaklar 

Haftanın ilk günü yükselen Başaklar öğle saatlerinde kadar; kendi iç dünyanızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir kişisel gelişim süreci geçirebilirsiniz. Akşamüzeri ise; kendi kişisel bakım ve hijyen konularıyla günü tamamlayabilirsiniz.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, kendi dış görünüşe ve imajınıza yönelik iki günlük süreçte pratik çözümler bulabileceğiniz konularınız olabilir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, maddi konularınız ve ödemeleriniz konusunda bir denge bulmak ihtiyacında olabilirsiniz.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte yakın çevreniz ile olan ilişkilerinizde kuşku ve kıskançlık gibi temaların ön plana çıktığı bir hafta sonu yaşayabilirsiniz.

Yükselen Teraziler 

Haftanın ilk günü yükselen Teraziler öğle saatlerinde kadar; arkadaşlarınızla eğlenceli bir organizasyon söz konusu olabilir. Öğleden sonra ruhen dinlenme ihtiyacı içine girebilir ve pratik çözümler bulmak isteyeceğiniz konularınız olabilir.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, kendi kişisel gelişiminizde detaycı bir zihin ile ruhunuzu dinlendireceğiniz, analitik düşünce yapınızla sorunlarınıza çözümler bulacağınız iki günlük bir süreciniz olabilir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, kendinizle ve güzelliğinizle ilgileneceğiniz günlerde olacaksınız. Estetik konular bu günlerde ilginizi çekebilir.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte; maddi konularınız ön plana çıkmaya başlayacak. Sezgileriniz doğrultusunda çözüm bulacağınız bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

Yükselen Akrepler 

Haftanın ilk günü yükselen Akrepler öğle saatlerinde kadar; kariyeriniz ile ilgili alanda yönetme ve liderlik konusunda bir gündeminiz olacak. Akşam üzeri ise arkadaş gruplarınızda analitik zekanız sayesinde pratik çözümler bulacağınız iki günlük süreçte olacaksınız.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, üye olduğunuz guruplarda, arkadaş gruplarınızda detaycılığınız ile pratik çözümler bulduğunuz günlerde olacaksınız. Ancak bu süreçte eleştirilerinize dikkat etmeniz ve dozu fazla kaçırmamanız gerekmektedir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, kendi kişisel gelişiminizde dengeyi bulmak isteyeceğiniz dinlenmek arzusunda olacağınız bir günde olacaksınız.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte; kendi imajınıza yönelik çalışmalar içine girebilirsiniz. Bu günlerde gizem ve çekiciliğiniz artacak ve merak uyandıracağınız günler olacaktır. Ayrıca hafta sonu artacak olan sezgileriniz sayesinde bazı konuları çözecek olursunuz…

Yükselen Yaylar 

Haftanın ilk günü yükselen Yaylar öğle saatlerinde kadar; yüksek eğitim alanında size otorite olan hocalarınız ile gündem oluşacak bir gündesiniz. Akşam üzeri ise; kariyer alanınızda pratik çözümler bulmanız gereken konular gündeme gelebilir.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, analitik zekanız ile kariyer alanınızda düzen getireceğiniz kararlarınız olabilir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, arkadaş gruplarınızda ikili ilişkiler ön plana çıkacaktır. Birlikte alınan kararlar ve diplomasi önem kazanacaktır. Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte; kendi iç dünyanızda kurutun ve kuşkularınızın su yüzüne çıkacağı bir hafta sonu olarak yaşayabilirsiniz bu iki günlük süreci.

Yükselen Oğlaklar 

Haftanın ilk günü yükselen Oğlaklar öğle saatlerinde kadar; beklediğiniz ödemeler konusunda yapmanız gereken organizasyonlar olabilir. Akşam üzeri pratik zekanız ile çözümler bulabilirsiniz.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, yüksek eğitimde olanlar detaylı şekilde bulacağınız çözümler haftanın ortasında gündeminizi oluşturabilir.

 Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, kariyer yaptığınız alanda ikili ilişkileriniz ve adalet konusunda kurduğunuz denge konuları önem kazanacak olabilir.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte;  arkadaş gruplarınızda, kıskançlık konuları ön planda olacağı bir hafta sonunu yaşayabilirsiniz…

Yükselen Kovalar 

Haftanın ilk günü yükselen Kovalar öğle saatlerinde kadar; eşiniz ile ilgili yapacağınız organizasyonlarınız söz konusu olabilir. Akşamüzeri ortaklardan gelen gelirlerinizin ve ödeme planınız hakkında yapacağınız çalışmalarınız olabilir.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, ortak gelirleriniz. Gelir gider konularınız için pratik çözümler bulacağınız iki günlük süreciniz olabilir.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, yabancılarla ilgili ikili ilişkileriniz konuları gündem olacaktır. Yurt dışı ile ilgili arabuluculuk konuları öne çıkabilir.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte;  Kariyer alanınızda yapacağınız işlerin planlamasını bu hafta sonu derinlemesine araştırarak yapacağınız işler olarak planlayabileceğiniz bir hafta sonundasınız…

Yükselen Balıklar 

Haftanın ilk günü yükselen Balıklar öğle saatlerinde kadar; kalp sağlığınız veya tansiyon sorunları ile karşılaşmanız mümkün. Akşam üzeri ise partnerinizle yapacağınız görüşmelerde eleştirilerinizin dozunu iyi ayarlamaya bakınız.

Salı, Çarşamba öğle saatlerine kadar olan süreçte, eşiniz ile ilgili düzeni tertip konularına pratik zekanızla bulacağınız çözümler sayesinde rahatlayabilirsiniz.

Perşembe ve Cuma öğleden sonraya kadar olan süreçte, ortaklarınızla gelir gider  ve ödemeler dengesini kurmanızda yoğun olacağınız iki günlük süreçte olabilirsiniz.

Cumartesi, Pazar ve Pazartesi’nin ilk saatlerine kadar olan süreçte;   yurtdışı veya yabancılarla ilgili konularda kuşku duyacağınız bazı konular gelişebilir.

2020 YILINA GENEL BAKIŞ

https://www.oncevatan.com.tr/yasam/2020-yilina-genel-bakis-h145647.html?fbclid=IwAR1ICtQUDok1oCyrCJF2GIWOXH36o218gQZ43m_YYEZtwdVN1anSgAs9J6w

Yükselen Burcunuza göre 2020 yılı

KOÇLAR ve yükselen KOÇLAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020koclar-ve-yukselen-koclar-makale,47221.html

BOĞA ve yükselen BOĞALAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020bogalar-ve-yukselen-bogalar-makale,47226.html?fbclid=IwAR2moO624yeddT9ToUZKwdK1YGCYUlxOfM3FHJL20fOfYsYQiVUPeO1KlN4

İKİZLER ve yükselen İKİZLER

https://www.oncevatan.com.tr/2020ikizler-ve-yukselen-ikizler-makale,47275.html?fbclid=IwAR0E9ir5S0rbdkTq6SdC1iPb7AuJ_8zJQgwjk6gTv81h_-q209THb08VB7s

YENGEÇ ve yükselen YENGEÇLER

https://wwwAKIŞ.oncevatan.com.tr/2020-yengecler-ve-yukselen-yengecler-23-haziran-22-temmuz-makale,47287.html?fbclid=IwAR1qJEpir-BVclM1lUez9qn5ENYETvXxsLikS4k_TQxlnmdiWwh5v0RaRzY

ASLAN ve yükselen ASLANLAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020-aslanlar-ve-yukselen-aslanlar-makale,47304.html?fbclid=IwAR1OyIpVXNFXykw3XO6jGOjTFH8neqaMxGdfMaMFyjOofXbXDc3DFLJ6XWA

BAŞAK ve yükselen BAŞAKLAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020-basaklar-ve-yukselen-basaklar-makale,47347.html?fbclid=IwAR0HxAuY7qSzMZA9ybmBA3pXqQTzqkq3fFBx2dzpeYBG_9VPT0rDAoCYxFc

TERAZİ ve yükselen TERAZİLER

https://www.oncevatan.com.tr/2020-teraziler-ve-yukselen-teraziler-makale,47364.html?fbclid=IwAR3O5uFMasORjqdnY_znwTLBxw8lZ8wNvBgthhChFN1UQB0jJVe-NEYBW74

AKREP ve yükselen AKREPLER

https://www.oncevatan.com.tr/2020-akrepler-ve-yukselen-akrepler-makale,47370.html?fbclid=IwAR0lwHcSewixwLVwPGD5cXuECWwQaDexGQNUWd-1XnvrRQkuumlQTKiLs-M

YAY  ve yükselen YAYLAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020-yaylar-ve-yukselen-yaylar-makale,47382.html?fbclid=IwAR0TLuBF9u2Cjiy5ld8gXFp9Uf5xWzcEVjSOxkq9_Yx4iqPp_TAOZvTB0K8

OĞLAK  ve yükselen OĞLAKLAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020oglak-ve-yukselen-oglaklar-makale,47437.html?fbclid=IwAR10Cp2rmpNGwebC1Oj90qAv8ZhPU3-RLiBKqsGDncLUq3Of-5aqyGnwlgw

KOVA ve yükselen KOVALAR

https://www.oncevatan.com.tr/yasam/2020kova-ve-yukselen-kovalar-h146487.html

BALIK ve yükselen BALIKLAR

https://www.oncevatan.com.tr/2020balik-ve-yukselen-baliklar-makale,47489.html?fbclid=IwAR1iJ5AD73-mu_2nCLkRAYjvZLRHgHcEn9l0kC804SPEDHZVtER-9LRK2So

Ayrıca  youtube kanalımdan hem canlı, hem videolu yayınlarımı izleyebilirsiniz.

youtube.com/c/ozlemcetinkayayılmaz abone olmayı unutmayın…

Sağlıkla

Astrolog Özlem Çetinkaya YILMAZ

Danışmanlık için WhatsApp 0531 2585128

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İstanbul Fatura Basımı

avukat kartvizit

evden eve nakliyat

ofis taşımacılığı