• USD 33,11
  • EUR 36,07
  • ALTIN 2.581,33
  • BİST100 11.139
  • BTC 64.300

Silahlı saldırı Haberleri

silahlı saldırı haberleri ve güncel silahlı saldırı gelişmeleri, silahlı saldırı ile ilgili tüm video, silahlı saldırı fotoğrafları ve silahlı saldırı haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


GÜNDEM

Elazığ'daki silahlı saldırıda yaralanan kişi tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi.

GÜNDEM

Denizli'nin Merkezefendi ilçesinde silahlı saldırıya uğrayan baba yaralandı, oğlu hayatını kaybetti.

GÜNDEM

İzmir'in Buca ilçesinde kıraathane önünde çıkan silahlı saldırıda 1 kişi hayatını kaybetti, 2 kişi yaralandı.

İSTANBUL

Beykoz'da 2 kişinin yaralandığı silahlı saldırıya ilişkin 3 şüpheli gözaltına alındı.

DÜNYA

Almanya'nın Aşağı Saksonya eyaletinde bir konuta düzenlenen silahlı saldırı sonucu, 4 kişinin yaşamını yitirdiği bildirildi.

GÜNDEM

Pendik'te, şüphe üzerine kimlik kontrolü yapmak isteyen polislere silahla ateş açan iki kişi, karşılık verilmesi üzerine kaçtı.

GÜNDEM

AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışması sırasında gerçekleşen ve 1 kişinin ağır yaralandığı silahlı saldırıyla ilgili...

DÜNYA

ABD'nin Texas eyaletinde büyük bir kilisede çok sayıda kişinin hazır bulunduğu pazar ayini öncesinde silahlı saldırı gerçekleştirildi.

GÜNDEM

İstanbul Sarıyer'de bir kişinin hayatını kaybettiği Santa Maria Kilisesi'ndeki silahlı saldırının gerçekleştirildiği bölüm basın mensuplarınca görüntülendi.

GÜNDEM

İçişleri Bakanı Yerlikaya, "Gün boyu emniyet mensuplarımız 30'dan fazla baskın düzenledi. 47 şahıs gözaltına alındı. Cinayet zanlısı 2 şahıs yakalandı....

DÜNYA

Iowa'daki okulundaki bir silahlı saldırı sırasında öğrencilerini korurken vurulan bir müdür, yaralarından dolayı hayatını kaybetti.

YURT

Adana'nın merkez Seyhan ilçesinde, aracında uğradığı silahlı saldırıda ağır yaralanan kişi hastaneye kaldırıldı.