• USD 32,20
  • EUR 34,96
  • ALTIN 2.450,78
  • BİST100 10.914
  • BTC 69.369

Üsküdar Haberleri

Üsküdar haberleri ve güncel Üsküdar gelişmeleri, Üsküdar ile ilgili tüm video, Üsküdar fotoğrafları ve Üsküdar haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


GÜNDEM

Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'nda üç gün önce meydana gelen aksaklığın giderilmesiyle seferler 72 saat sonra normale döndü.

GÜNDEM

M5 Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'nda dün sabah meydana gelen ve yaklaşık 27 saattir giderilemeyen arıza nedeniyle seferler gecikmeli olarak yapılıyor.

GÜNDEM

Üsküdar-Samandıra Metro Hattı'ndaki teknik arıza nedeniyle seferler her iki yönde Altunizade’ye kadar yapılıyor.

GÜNDEM

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Mehmet Özhaseki, vatandaşlara toplam 1,5 milyon lira destek sağlanan "Yarısı Bizden Kampanyası"nın Üsküdar Salacak'ta...

GÜNDEM

Üsküdar-Çekmeköy Metro Hattı'ndaki teknik arıza dolayısıyla seferler durduruldu.

GÜNDEM

Üsküdar'da bir inşaat alanında toprak kayması sonucu bir binanın önündeki yolun çökmesi tehlike oluşturduğu için bina tedbir amaçlı boşaltıldı.

GÜNDEM

İstanbul Büyükşehir Belediyesince (İBB), kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 100'üncü yıl dönümü dolayısıyla kutlama etkinliği düzenlendi.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

İstanbul'un Üsküdar ilçesi Kandilli Mahallesi'ndeki bir bölge "Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Teknoloji Geliştirme Bölgesi" olarak belirlendi.

GÜNDEM

Üsküdar Çengelköy sahilinde bir gencin oltasına yavru köpek balığı takıldı.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar'da bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet ederken çocuklara oyuncak ve harçlık dağıttı.

İSTANBUL

Üsküdar'da 4 aracın karıştığı zincirleme trafik kazası meydana geldi.

GÜNDEM

Üsküdar'da, durakta yolcu indiren metrobüse arkadan gelen başka bir metrobüsün çarpması sonucu araçlarda hasar oluştu.