• USD 33,12
  • EUR 36,11
  • ALTIN 2.579,17
  • BİST100 11.139
  • BTC 64.300

Tren Haberleri

Tren haberleri ve güncel Tren gelişmeleri, Tren ile ilgili tüm video, Tren fotoğrafları ve Tren haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


GÜNDEM

Yıllık izinleri başlayan bazı gurbetçiler, araçlarını da yanlarında getirebildikleri arabalı trenle seyahati tercih ediyor.

GÜNDEM

Isparta'nın Gönen ilçesinde yük treninin otomobile çarpması sonucu 3 kişi yaralandı.

EKONOMİ

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Ankara-Elmadağ tren seferinin 40 ila 45 dakika sürdüğünü belirterek, "Tren seferlerinde bilet fiyatlarını da...

GÜNDEM

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, turistik tren seferlerine ilginin yoğun olduğunu belirterek, "Ankara-Diyarbakır-Ankara Turistik Treni ve Ankara-Tatvan-Ankara Turistik Treni...

DÜNYA

İsveç'te başkent Stockholm'e 160 kilometre mesafedeki Örebro kentinde yük treninin hemzemin geçitte çarptığı 3 kişi yaşamını yitirdi.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, "ASELSAN, Gayrettepe-İstanbul Havalimanı metro hattımızda kullanılan yerli metro sinyalizasyon sisteminden sonra lokomotif ve trenlerimiz...

DÜNYA

Orta Ukrayna istasyonuna bir erken trenin geldiği zaman hala karanlık, yardım görevlileri bir vagonun etrafında bekliyor.

DÜNYA

Hindistan'ın güney Andhra Pradesh eyaletinde iki yolcu treninin çarpışması sonucu en az 13 kişi öldü ve yaklaşık 50 kişi yaralandı.

YURT

Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde kontrolsüz hemzemin geçitte yük treniyle çarpışan tırın sürücüsü ağır yaralandı.

DÜNYA

İtalya'da Torino-Milano demir yolunda gece saatlerinde çalışma yapan işçilere bir trenin çarpması sonucu 5 işçi hayatını kaybetti.

YAŞAM

Muhtemelen "kötü fikir yoktur" deyimini duymuşsunuzdur.

YAŞAM

Edirne'den hareket eden tren Bulgaristan, Sırbistan, Hırvatistan, Slovenya güzergahından son durağı Avusturya'nın Villach şehrine ulaşıyor.