• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 58.287

Ekvador Haberleri

Ekvador haberleri ve güncel Ekvador gelişmeleri, Ekvador ile ilgili tüm video, Ekvador fotoğrafları ve Ekvador haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


DÜNYA

Güney Amerika ülkesi Ekvador'da 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

DÜNYA

Ekvador'un "Pablo Escobar"ı olarak bilinen uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı ağı elebaşı Wilder Emilio Sanchez Farfan ABD'ye iade edildi.

DÜNYA

Güney Amerika ülkesi Ekvador, piyasa değeri 1 milyar dolar olan 21,5 ton uyuşturucuyu imha etti.

DÜNYA

Ekvador genelinde uzun zamandır çetelerin yol açtığı güvenlik kriziyle mücadele eden hükümet, asker ve polise "tam yetki" vererek bozulan kamu...

DÜNYA

Güney Amerika ülkesi Ekvador'da, "Silahlı İç Çatışma" hali ilan edilmesinin ardından gözaltına alınan çete üyesi sayısı 1534'e ulaştı.

DÜNYA

Ekvador Cumhurbaşkanı Daniel Noboa, ülkesinde bu hafta patlak veren çeteler arası şiddetin tüm dünya için bir sorun olduğunu BBC'ye açıkladı.

DÜNYA

Birleşmiş Milletler (BM) Genel Sekreteri Antonio Guterres'in Ekvador'da meydana gelen ve şiddet suçu içeren olayları kınadığı bildirildi.

DÜNYA

Güney Amerika ülkesi Ekvador'da, çete üyelerine yönelik düzenlenen operasyonlarda 329 kişi gözaltına alındı.

DÜNYA

Ekvador'da, kamuya ait televizyon kanalının stüdyosunu canlı yayın sırasında basan silahlı kişilerin gözaltına alındığı bildirildi.

Güney Amerika ülkesi Ekvador'da Cumhuriyet'in 100. yılı etkinlikleri kapsamında, "Türkiye Güzellikleri" sergisinin açılışı yapıldı.

EKONOMİ

Türk savunma sanayisi şirketlerinden Otokar tarafından üretilen 20 adet Cobra II Taktik Tekerlekli Zırhlı Araç, Ekvador Cumhurbaşkanı Guillermo Lasso'nun da...

DÜNYA

Fernando Villavicencio'nun suikastı, Ekvador'daki son haftanın seçim kampanyasını altüst etti.