Haber: Dinçer Karacalar

Güzel oyuncuya şarkıcı Umut Açıkgöz de eşlik etti. Gaziantep Katmerciler Derneği Başkanı olan Onur Özsert, Wilma Elles’e katmer yapmanın püf noktalarını gösterdi.

Katmer Tatlısını Lezzet Tutkunlarıyla Buluşturuyor

Tezgah başında 40 yıllık ustalara taş çıkaran Wilma Elles’in yaptığı katmerler konuklardan da büyük ilgi gördü.
 

“Her Öğünde Tatlı Yiyorum, Kilo Almıyorum”

Kısa bir süre önce 3. bebeğini kucağına alan Wilma Elles, formda haliyle dikkat çekti. Elles, “Tatlı benim için vazgeçilmez. Neredeyse her öğünde tatlı yerim. Özellikle de katmere bayılırım. Bu kadar tatlı yememe rağmen hiç kilo almıyorum. Bu da benim şansım” dedi.
 

Özerk: Estetikte cinsiyetçiyim Özerk: Estetikte cinsiyetçiyim

Dubai'de Yeni Şube Heyecanı

İstanbul'daki yeni şubesiyle birlikte Dubai'de de yeni bir şube açacaklarını duyuran Onur Özsert, babadan oğula geçen baklavacılık geleneğini yaşatarak Gaziantep lezzetlerini tüm dünyaya tanıtmayı hedefliyor.
 

Onur Özsert: "Herkes Mutlaka Tatlılarımızı Denemeli"

Ünlü tatlıcı, işlerini kaliteli ve uygun fiyatlara sunduklarını belirterek, Antep baklavası ve diğer şerbetli tatlılarla büyük bir üne sahip olduklarını ifade etti. Tatlıseverleri lezzet tutkunlarıyla buluşturarak , herkesi tatlılarını denemeye davet eden Özsert, geniş tatlı çeşitliliğiyle müşterilerine lezzet şöleni sunuyor.
 

Ünlü İsimler Katmer Şölenine Katıldı

Armagan Baysal'ın düzenlediği açılışa ünlü sanatçılar, tanınmış iş insanlar, siyasetçiler, söz yazarı ve yorumcu Alaattin Ergün ve fenomen Krmızı Oje gibi isimler katılımıyla açılışa renk kattı.