Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, Kınalı ayrımı-Silivri-Büyükçekmece yolunun 22-25. kilometrelerinde (Silivri şehir geçişi) viyadük ve üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle her iki yönde ulaşım yan yollardan sağlanıyor.

Çanakkale-Çan yolunun 18-20, Taşova-Erbaa-Niksar yolunun 51-52. kilometrelerindeki yapım çalışmaları sebebiyle ulaşım kontrollü gerçekleştiriliyor.

Muğla-Denizli yolunun 0-1. kilometrelerindeki çalışmalar dolayısıyla ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü devam ediyor.

Nallıhan-Beypazarı yolunun 38-39. kilometrelerinde yapım çalışmaları nedeniyle bugün 10.00-18.00 saatlerinde ulaşıma kontrollü izin verilecek.

Aydıncık-Anamur yolunun 23-25. kilometrelerinde (Büyükeceli-Yanışlı) patlatmalı yapım çalışmaları sebebiyle 09.00-17.00 saatlerinde ulaşım kontrollü sağlanacak.

Konya-Antalya yolunun Demirkapı Tünelleri Konya-Antalya istikametindeki sağ tüpünde bakım ve onarım çalışmaları dolayısıyla sürücüler servis yoluna yönlendiriliyor.

Adıyaman-Kahta yolunun 11-14. kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü ve kontrollü gerçekleştiriliyor.

Piraziz-Giresun-Tirebolu yolunun 0-74. kilometrelerinde muhtelif kesimlerdeki oto korkuluk yapım çalışması sebebiyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü devam ediyor.

Kara yollarında durum Kara yollarında durum

Hakkari-Yüksekova yolunun 1-2. kilometrelerinde heyelan ıslah çalışmaları dolayısıyla ulaşıma bölünmüş yolun bir bölümünden kontrollü izin veriliyor.