• USD 33,20
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.546,09
  • BİST100 11.156
  • BTC 66.951

Türk Mutfağı Haftası Haberleri

Türk Mutfağı Haftası haberleri ve güncel Türk Mutfağı Haftası gelişmeleri, Türk Mutfağı Haftası ile ilgili tüm video, Türk Mutfağı Haftası fotoğrafları ve Türk Mutfağı Haftası haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


Yunanistan'da, "Türk Mutfağı Haftası" kapsamında Türkiye'nin Atina Büyükelçiliğinin ev sahipliğinde Ege yemeklerinin tanıtımı yapıldı.

Almanya'nın başkenti Berlin'de "Türk Mutfağı Haftası" çerçevesinde Ege Bölgesi'nden lezzetlerin tanıtımı yapıldı.

Macaristan’da Türk Büyükelçiliğinin eş güdümünde "2024 Türk-Macar Kültürü Yılı" kapsamında kutlanan Türk Mutfağı Haftası’nda Ege Bölgesi'ne özgü lezzetler, düzenlenen iki...

YAŞAM

Fransa'nın başkenti Paris'te bu yıl 3'üncüsü düzenlenen "Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri kapsamında Ege Bölgesi'ne özgü yemekler tanıtıldı.

DÜNYA

İsviçre'de, Türk Mutfağı Haftası çerçevesinde yöresel lezzetlerin tanıtımı yapıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinesinde kutlanan Türk Mutfağı Haftası kapsamında Hatay lezzetleri...

Edirne'de, Türk Mutfağı Haftası etkinlikleri kapsamında yöresel yemekler menü planlamasıyla farklı tariflerle pişirilerek beğeniye sunuldu.

Türk Hava Yolları (THY), Türk Mutfağı Haftası'nı seçili uçuşlarında ve özel yolcu salonlarında lezzet şöleniyle ve özel etkinliklerle kutluyor.

Sakarya'nın coğrafi işaret belgeli dartılı keşkek ve kabak tatlısı ile yöresel lezzeti Boşnak böreği, "Türk Mutfağı Haftası" etkinlikleri kapsamında tanıtıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın öncülüğünde düzenlenen Türk Mutfağı Haftası'nın ikincisi başladı.