• USD 33,05
  • EUR 36,10
  • ALTIN 2.565,07
  • BİST100 11.065
  • BTC 62.999

Sel Haberleri

sel haberleri ve güncel sel gelişmeleri, sel ile ilgili tüm video, sel fotoğrafları ve sel haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


DÜNYA

İran'ın Mazenderan eyaletinde Tilar Irmağı'nın taşması sonucu meydana gelen sel felaketinde 2 kişi kayboldu, 18 kişi yaralandı.

DÜNYA

Bangladeş'in Cox's Bazar ve Moulvibazar bölgelerinde etkili olan aşırı yağışlar sonucu meydana gelen sel ve toprak kaymasında 12 kişi hayatını...

GÜNDEM

Kars'ın Kağızman ilçesinde şiddetli sağanak sonrası meydana gelen sel nedeniyle bazı ev ve ahırlarda hasar oluştu.

DÜNYA

Avustralya'nın Sydney şehrinde devam eden şiddetli yağmur ve bir barajın taşması sele neden oldu.

DÜNYA

Almanya'nın güneyinde şiddetli yağışların yol açtığı selde kurtarma çalışmalarına katılan itfaiye eri hayatını kaybetti.

DÜNYA

Somali'nin Hiran bölgesinde aşırı yağıştan dolayı çok sayıda okulun geçici olarak kapatıldığı, 37 binden fazla öğrencinin eğitimine ara verildiği bildirildi.

DÜNYA

Birçok ülke, bahar aylarının gelmesiyle etkisini gösteren mevsim yağışlarının şiddetini artırması sonucu meydana gelen sellere karşı mücadele veriyor.

GÜNDEM

Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde sağanak sonrası sel sularına kapılan yabancı uyruklu 2 kardeş, çevredekilerin müdahalesiyle kurtarıldı.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 158'e yükseldiği, 88 kişinin de kaybolduğu bildirildi.

DÜNYA

Afganistan'ın batısındaki Gor vilayetinde aşırı yağışların yol açtığı seller nedeniyle en az 50 kişi yaşamını yitirdi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 150'ye yükseldiği, kaybolanların sayısının ise 112 olduğu bildirildi.

DÜNYA

Endonezya'nın Batı Sumatra eyaletindeki Marapi Yanardağı'nın patlaması sonucu biriken kaya, kül ve toprak yığınının muson yağmurları nedeniyle kayması ve oluşan...