• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259

Londra Haberleri

Londra haberleri ve güncel Londra gelişmeleri, Londra ile ilgili tüm video, Londra fotoğrafları ve Londra haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


DÜNYA

Türkiye'nin tarihi ve doğal güzelliklerini gösteren 40 fotoğrafın yer aldığı "Türkiye Yüzyılı" sergisi, Londra Yunus Emre Enstitüsü'nde açıldı.

DÜNYA

Metropolitan Police tarafından yapılan açıklamaya göre, Londra Borsası'nı engelleme planlarıyla ilgili bir adam hakkında suçlama yapıldı.

DÜNYA

İngiltere'nin başkenti Londra'da, geleneksel olarak düzenlenen Yeni Yıl Geçit Töreni (LNYDP) binlerce kişi tarafından ilgiyle izlendi.

DÜNYA

İsrail'in Londra Büyükelçisi Tzipi Hotovely, ülkesi ve Filistin için iki devletli çözümü reddederek, Filistinlilerin kendi devletlerine sahip olmayacağını savundu.

DÜNYA

İngiltere Sağlık Güvenliği Ajansı, iklim değişikliği nedeniyle artan sıcaklıkların 2050'de ülkede yıllık 10 bin can alacağını tahmin ediyor.

MAGAZİN

İş dünyasının tanınmış simalarından, yeme-içme sektörünün başarılı markası Midpoint'in ortağı Ayhan Çarıkçılar lise eğitimi için Londra’da okuyan  oğlu Eren'in yanına...

MAGAZİN

Beyoncé, hayranlarına (ve Taylor Swift'e) Renaissance turu filmi Londra galasında "dans edin, şarkı söyleyin, gülecek ve ağlayacaksınız" dedi.

KÜLTÜR ve SANAT

Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes'in yıldızları, filmin Londra'daki dünya prömiyeri için kırmızı halıda bir araya geldi.

DÜNYA

Pakistan’da yargılandığı 2 yolsuzluk davasında mahkeme tarafından geçici kefalet verilmesi ve hakkındaki gözaltı kararının askıya alınmasının ardından 2019'dan bu yana...

KÜLTÜR ve SANAT

Peppe Corsaro gibi birçok İtalyan, yurtdışında yaşarken annesinin yemeklerini özler.

KÜLTÜR ve SANAT

Londra'da 1759'da açılan Kew Kraliyet Botanik Bahçeleri (Kew Gardens), dünyanın en büyük botanik ve mantar bahçesi olmanın yanında eşi bulunmayan...

DÜNYA

İngiltere’nin başkenti Londra’da bugün yürürlüğe giren "Ultra Düşük Emisyon Bölgesi" (ULEZ) uygulaması protesto edildi.