• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259

İzlanda Haberleri

İzlanda haberleri ve güncel İzlanda gelişmeleri, İzlanda ile ilgili tüm video, İzlanda fotoğrafları ve İzlanda haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'ndaki Grindavik kasabası yakınlarında son 3 ayda 4'üncü kez yanardağ patlaması yaşandı.

POLİTİKA

Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, 60. Münih Güvenlik Konferansı kapsamında Karadağ, İzlanda ve İtalya dışişleri bakanlarıyla ayrı ayrı görüşmeler yaptı.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'ndaki Grindavik kasabası yakınlarında son 3 ay içerisinde 3'üncü defa yanardağ patlaması meydana geldi.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda bulunan Grindavik kasabası yakınlarındaki yanardağda her an yeni patlamalar olabileceği uyarısı yapıldı.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda bulunan Grindavik kasabası yakınlarındaki yanardağın lavları yerleşim yerlerine ulaştı.

DÜNYA

Grindavík kasabası tekrar tahliye ediliyor.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda meydana gelen yanardağ patlamasının ardından kül bulutlarının başkent Reykjavik'e ulaşacağı uyarısı yapıldı.İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda yanardağ patlaması meydana...

DÜNYA

İzlanda'da Reykjanes Yarımadası'ndaki bir yanardağda patlama meydana geldi.

DÜNYA

Bilim insanları, güneybatı İzlanda'da deprem aktivitesinin azaldığını ancak hâlâ bir volkanik patlama beklediklerini belirtiyor.

DÜNYA

İzlanda, güneybatısındaki yoğun depremlerle sarsılan ve olası bir yanardağ patlaması tehdidi altında olan bölgelerinde olağanüstü hal ilan etti.

DÜNYA

Hollanda ve İzlanda, Amerika Birleşik Devletleri'nin Ay'ı keşfetme hedefine destek veren Artemis Anlaşmalarına katıldı.

DÜNYA

İzlanda'nın son kalan balina avı şirketi Hvalur hf., dört yıl aradan sonra bu yaz avına geri dönecek, bu durum birçok...