• USD 32,21
  • EUR 35,12
  • ALTIN 2.504,53
  • BİST100 10.644
  • BTC 66.805

Filistin Haberleri

Filistin haberleri ve güncel Filistin gelişmeleri, Filistin ile ilgili tüm video, Filistin fotoğrafları ve Filistin haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


SPOR

FIFA Başkanı Gianni Infantino, Filistin Futbol Federasyonunun İsrail'in futboldan men edilmesi talebini değerlendirmek için bağımsız hukuki tavsiye alacağını söyledi.

GÜNDEM

Fahrettin Altun, Türkiye'nin, Filistin'de katliamın behemehal durması, başkenti Doğu Kudüs, egemen, bağımsız bir Filistin devletinin kurulması için bütün gücüyle mücadele...

DÜNYA

Avusturya’nın başkenti Viyana yakınlarındaki Laxenburg kasabasında bulunan Uluslararası Uygulamalı Sistem Analizi Enstitüsünün (IIASA) İsrailli akademisyenlerle işbirliğinin artırılması yönündeki açıklamalarına tepki...

DÜNYA

İsrail ordusu, Gazze Şeridi yakınlarındaki yasa dışı Yahudi yerleşim birimi Meflasim'de bir askeri bölgede mühimmat patlaması yaşandığını bildirdi.

DÜNYA

Avustralya'nın başkenti Canberra'da ve Melbourne kentindeki üniversitelerde kamp ve yürüyüşlerle Filistin'e destek gösterileri devam ediyor.

DÜNYA

İsrail savaş uçaklarının Gazze Şeridi'nin farklı yerlerine düzenlediği hava saldırılarında ikisi çocuk 8 Filistinli öldü, 11 kişi yaralandı.

DÜNYA

Hollanda'daki bazı üniversitelerde Filistin'e destek eylemleri sürerken Amsterdam Üniversitesi (UvA) kampüslerini 2 günlüğüne kapattığını açıkladı.

DÜNYA

Cenevre Üniversitesi'nde 7 Mayıs'tan bu yana devam eden Filistin'e destek eylemine polis müdahale etti.

DÜNYA

Belçika'daki Brüksel Özgür Üniversitesi öğrencileri, İsrail ile tüm akademik ilişkilerin kesilmesi talebiyle eylem başlattı.

DÜNYA

Avustralya'nın iki büyük kenti Sydney ve Melbourne'da Filistin'e destek için toplanan binlerce gösterici, "Refah'a dokunma" sloganıyla İsrail'in saldırılarını protesto etti.

DÜNYA

ABD'de 1968 yılında Vietnam Savaşı ve ırkçılık karşıtı protestolarına ev sahipliği yapan Columbia Üniversitesi, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarının ardından Filistin'e...

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Henüz Filistin devletini tanımayan bütün ülkeleri biran önce Filistin devletini tanımaya davet ediyoruz." dedi.