• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259

Apple Haberleri

Apple haberleri ve güncel Apple gelişmeleri, Apple ile ilgili tüm video, Apple fotoğrafları ve Apple haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


BİLİM ve TEKNOLOJİ

ABD'li teknoloji devi Apple, kuruluşundan itibaren geçen 48 yılda çığır açıcı teknolojik yeniliklere imza atarken, son dönemde ABD ve Avrupa...

EKONOMİ

Avrupa Birliği (AB), Apple, Alphabet ve Meta'nın Dijital Piyasalar Yasası kapsamındaki kurallara uyup uymadıklarını belirlemek üzere soruşturma başlattı.

EKONOMİ

Avrupa Birliği (AB), ABD firması Apple'a müzik uygulamalarının dağıtımında hakim konumunu kötüye kullandığı gerekçesiyle 1,8 milyar avro para cezası verdi.

SİNEMA

Ridley Scott ve Apple'ın uzatılmış Napolyon kesimi hakkındaki açıklamaları ve bilinenler ve bu versiyonun ne zaman yayınlanacağıyla ilgili bilgiler.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Elon Musk, Apple'ın elektrikli araç projesinin sona erdiğini ve bir cenaze konuşması yapmak üzere olduğunu belirtti.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Apple, spor dünyasına adım atıyor. Şirket, bugün iPhone kullanıcıları için ücretsiz bir uygulama olan Apple Sports'u başlattı.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Apple Vision Pro alıcıları, karmaşık gerçeklik özelliklerinin 3,500 dolarlık fiyat etiketini haklı çıkarmadığını belirterek cihazlarını iade ediyorlar.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Apple, bir yılın ardından ilk kez satışlarda büyüme kaydettiğini açıkladı.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Apple, yedi yıl aradan sonra ilk yeni ürünü olan Vision Pro'yu bugün ABD mağazalarında resmi olarak satışa sundu.

EKONOMİ

ABD'li teknoloji devlerinden Apple'ın geliri yüzde 2, Meta'nın geliri yüzde 25 ve Amazon'un geliri yüzde 14 artış gösterdi.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Apple'ın yeni kulaklığı Vision Pro, henüz resmi olarak piyasaya sürülmeden önce, ön siparişlerde 200.000 adetten fazla satış gerçekleştirdi.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

Spotify CEO Daniel Ek, Apple'ın App Store politikalarındaki değişikliklere sert tepki gösterdi. Ek, Apple'ın yeni ücretlendirme politikalarının şirketini müşteri kazanma...