• USD 32,51
  • EUR 34,62
  • ALTIN 2.499,93
  • BİST100 9.548
  • BTC 62.978

AK Parti Haberleri

AK Parti haberleri ve güncel AK Parti gelişmeleri, AK Parti ile ilgili tüm video, AK Parti fotoğrafları ve AK Parti haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


POLİTİKA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "31 Mart seçimlerinin partimize dönük olarak mesajlarını en net, en...

POLİTİKA

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında toplandı.

POLİTİKA

31 Mart'taki Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde CHP, DEM Parti ve BBP'nin oyları artarken

POLİTİKA

31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Siirt'in Tillo AK Parti'nin, İzmir'in Urla ise CHP'nin en yüksek oy oranıyla belediye başkanlığını...

POLİTİKA

AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) yarın toplanacak.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Millet sandığı vesile kılarak mesajlarını siyasetçilere ulaştırmıştır. Sonuçlardan bağımsız olarak bu seçimin galibi demokrasimizdir, milli iradedir." dedi.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın saat 00.30'da vatandaşlara hitap edeceğini bildirdi.

GÜNDEM

Elazığ'da nefes borusuna şeker kaçan çocuk, AK Parti Milletvekili Prof. Dr. Erol Keleş tarafından Heimlich manevrasıyla kurtarıldı.

GÜNDEM

AK Parti'nin düzenlediği "Yeniden Büyük İstanbul Mitingi"nde katılımcılara "Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik" konulu video gösterildi.

GÜNCEL

AK Parti Fatih İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Hekimoğlu Süleyman Özcan açıklamalarda bulundu...

GÜNDEM

AK Parti Amasya Milletvekili Hasan Çilez, AK Parti Bursa Milletvekili Emine Yavuz Gözgeç ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adem Yıldırım,...

GÜNDEM

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında AK Parti Sakarya Milletvekili Ali İnci'nin de aralarında bulunduğu 5 kişi yaralandı.