Biyoenerji bedenin tüm sistemlerinin dengeli, sağlıklı ve mükemmel hale gelmesini sağlar. Böylece enerji akımları  uyumlu olarak çalışır. Biyoenerji sisteminin olumlu etkileri sadece bedensel değil, zihinsel, duygusal ve spritüel düzeylerde de gerçekleşmektedir.

Biyoenerji bedendeki enerjiyi aktifleştiren ve enerjinin frekansını yükselten bir sistemdir. Her gün uygulanan değişim ve tekamülsel teknikler, biyonerji alanını da güçlendirerek bireye yaşamsal bir enerji de aktarnaktadır.

Uygulanan biyoenerji teknikleri sayesinde biyoenerji alanı genişlemekte ve beden daha sağlıklı, enerjik olmaktadır. İnce enerjisel düzeylere olan duyarlılık büyük ölçüde artacaktır. Sağlıklı, uyumlu, dengeli bir enerji sistemine ve daha yüksek anlayış düzeyine ulaşılacaktır.

Peki, biyonerji tekniklerinin yararları nelerdir?

Biyoenerji teknikleri sayesinde enerji merkezleri ve kanalları temizlenir, enerji merkezleri aktif hale gelerek enerji merkezlerinin biçimi düzelir. Bedensel, zihinsel ve duygusal rahatsızlıklar giderilir. Sağlık gelişerek, huzur ve neşe artar. İç denge gelişerek farkındalık ve algılama güçlenir. Kendini tanıma, bilme gerçekleşir ve bilinç arınır. Beyin daha aktif çalışır ve beyin fonksiyonları düzene girer. Zihin keskinleşir ve konsantrasyon gücü artar; böylece beynin iki yarım küresi de daha etkili bir şekilde çalışır.

Biyoenerji teknikleri ile solunum düzene girer, enerjiler dengelenir, duygular sakinleşir ve  dengeye ulaşır. Zihin sabitlenir ve böylece zihinsel güç boşuna harcanmaz. Huzur ve mutluluk artar.

Sizlere son olarak, Dünya Değişim Akademisi ve Yeniyüzyıl Üniversitesi aracılığıyla sunulan  "Biyoenerji Uzmanlık Eğitimi"nden bahsetmek istiyorum. Eğitim, 8 gün her gün 2 saat olmak üzere toplam 16 saatten oluşmaktadır. Eğitim  boyunca pratik uygulamalar ve teorik bilgilendirmeler gerçekleşecektir. Biyonerji teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanmaktadır. Bedendeki uyuşukluk gitmektedir. Böylece canlanma artmakta ve enerji yükselmektedir. Eğitim sonunda tam donanımlı bir  "Biyoenerji Uzmanı" olunabilecektir.

"Biyoenerji Uzmanlık Eğitimi" nin  içeriğinde şunlar yer almaktadır,

Biyoenerji nedir?
Biyoenerjiye hazırlık çalışmaları nasıl yapılır?
Biyoenerji çalışmalarının önemi ve etkileri nelerdir?
Biyoenerji çalışmaları nasil sunulur ?

Bu bahsedilen konularda derin bir bilgeliğe sahip olunacak  ve teknikler bilimsel şekilde uygulanacaktır. Eğitim sayesinde biyoenerji farkındalığı artacak ve biyoenerji tekniklerinin genel yaşamdaki önemi kavranacaktır.

İnsan enerji alanının gelişmesi, enerji akımları, enerji kanalları ve enerji örtüleri gibi konularda uzmanlık edinilecektir. Biyoenerjinin amacı ve potansiyeli konusunda da derin bilgi ve güçlü sezgi kazanılacaktır.

En yakın Biyoenerji Uzmanlığı eğitimi tarihi 3-10 haziran tarihleri arasındadır.
Sizler de bu konulara ilgi duyuyorsanız ve  kendinizi geliştirmek, yepyeni bir meslek sahibi olmak istiyorsanız bu müthiş eğitimi kaçırmayın....

Aşağıda yer alan Dünya Değişim Akademisi'nin internet sitesinden de her türlü konuda bilgi edinebilir ve bizleri takip edebilirsiniz.

Mutlu değişimler....