Kaldığımız  yerden anlatıyor eski istihbaratçı meslektaşım.

Son Asya ziyareti sırasında Çin'in yasak kentinde gizli bir masonluk töreninde 32.derece İskoç Rite masonunu ve daha fazlasını temsil eden Amerikan Başkanı Trump, Asya’da Mason’un eşdeğeri olan Beyaz Ejderha Cemiyeti’nin üyesi olarak kabul edildi.

Trump'ın işleyicileri, Gnostik İlluminati olarak bilinir; sembolleri, Özgürlük Heykeli'nin milletinin dönüm noktası olduğu aydınlanma meşalesini tutan Tanrıça LuSophia-Gaia-Saraswati-Amunet'tir.

Bu görüntü, Lucifer'in bir şekilde Havva ve Lucifer ve insanlığın yıkılışı hakkında Vatikan yalanı aracılığıyla insanlığın Şeytan düşmanı ile bağlantılı olduğu yalanıyla yanlış bir şekilde ilişkilendirilmiştir. Gnostic İlluminati, dünyanın tüm bankacılık ve hükümetlerine sızan Şeytani Pedophile İlluminati ile bir ölüm maçında kilitlendi.

Teosofi Cemiyeti'nden Helena Blavatsky'nin ve Lucis Trust'tan Alice Bailey'in ünlü hale getirdiği Büyük Beyaz Kardeşlik, biri Batı'da Gnostik İlluminati'de ve biri Doğu'da Beyaz Ateş Ejderhası Derneği'nde olmak üzere iki dış harekete sahiptir.

Bu iki toplum, Satanistlerin Manhattan Projesi'ne başarıyla sızdığı ve Beyaz Ejder Topluluğuna verdiği sözü, Nükleer Silahı sadece Japon sivil hedefleri üzerine yükseltmek yerine tek bir izole edilmiş Japon askeri hedefi üzerinde gösterme vaadi üzerine verdiklerinde İkinci Dünya Savaşı'ndan sonra yayıldı. bu bir savaş suçuydu. 11 Eylül Saldırısı İkiz Kuleler, "Tapınak Kralı" nı taçlandırmak istedikleri Üçüncü Tapınağın iki sütununun Şeytani Siyonist Masonik sembolüdür.

Gnostikler ve Beyaz Ejderha Cemiyeti , Satanik illuminati'nin Asya ve Afrika toplumlarını güçlendirmek için SARS ve Ebola virüsleri gibi DNA'ya özgü biyolojik silahlar yaratmaya çalıştıktan sonra farklılıklarını çözdüler.

Her iki toplumun da tarihi gücü ipek yoluna dayanıyor. Masonların öncülleri olan Tapınakçılar, Venedik Tüccarlarının Batı Yakası'nda sona eren İpek Yolu'nun Avrupa ayağı, şu anda İsrail olan Hristiyan hacılarını korumak amaçlı pazarlandı.
Doğu Yakası Kuzey Kore'deydi ve şu anki Butan devletinde Orta Dünya'da buluştu

Beyaz ejderhalar Asya Tüccarlarını ve Çin, Kore, Japonya, Tayland, Vietnam, Filipinler ve Endonezya'nın Asya Kraliyet Kan Hatlarını korudu.

Trump 33. dereceye kabul edilmedi, ancak askeri ve güvenlik teşkilatı başkanlarıyla dolu bir Chivalric Brotherhood'da birbirini destekleyen 32. sınıf usta bir gruba katıldı.

Ve son noktayı  koyuyor istihbaratçı  dostum. Dünya  yeni bir kısır döngünün içine giriyor.
Neden? Diyorum.
Çünkü diyor dengeler  değişti, 2025’e kadar  tüm algı operasyonlarını  yapacaklar ve elde edebildikleri devletleri ve milletleri  elde edecekler.
‘2025’te  ise artık harekete  geçecekler.

Ya Unutmadan Trump Diyorum?
O mu ? diyor..
Masonik İlluminati sembolü, iki başlı biri sola ve biri sağa bakan Kartal'dır. Kendine hizmet için sol yolu veya başkalarına hizmet için sağ yolu seçmelidir. Trump  hangi yolu seçtiyse o yoldan gidecek.. Seçimi  kendi yaptı.

2025’e daha  var!!!
Ama  bizde varız! Bakalım Hanedanlar bize ne yapacak?

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İstanbul Fatura Basımı

avukat kartvizit

evden eve nakliyat

ofis taşımacılığı