Eski istihbaratçı meslektaşım ile yine görüştüm. Çok enteresan bir örgüt geliyor dedi. Geliyor derken zaten vardılar hiç gitmediler ki dedi; Heyecanla dinlemeye devam ettim. O anlattı ben hayretle dinledim.    İngiltere, Fransa ve Amerika Birleşik Devletleri, II. Dünya Savaşı sona ermeden önce, iktidar seçkinlerinin bu savaşı sona erdirmeye karar vermesinden sonra, 50 yıllık bir görev süresi olarak küresel kontrol için Bretton-Woods anlaşmasını kurdular. Gezegeni geliştirmeleri ve modernize etmeleri gerekiyordu.   Roosevelt zehirlendi - faşist bir darbeyle öldürüldü. Çünkü çok fazla şey biliyordu ve seçkinler için bir sorun haline geldi.  Ondan Gezegeni geliştirmek yerine, kabal ve askeri-sanayi kompleksi, Sovyetler Birliği ile Batı arasındaki soğuk savaşın gizli gündemlerini daha da ilerletmesini istedi. 1955 - Çin, Endonezya, Yugoslavya, Hindistan dahil olmak üzere 77 millet, Bretton-Wood anlaşmasına karşı çıktılar ve bunun akıllıca bir plan olmadığını söylediler.  Bu grup, Asya hazinesinin çoğunun tarihi haklarına sahipti. Endonezya Cumhurbaşkanı Sukarno'nun güçlü bir kan hattı bağlantısı vardı. 

1950'de Uzak Doğu'daki kraliyet ailelerinin çoğuyla ilgili olan bu paraya imzacı olarak tayin edildi. Kennedy ve ABD'deki pek çok kişi Bretton-Wood planını kınadı ve yüksek sesle “Tamam, bu delilik. Artık bu gizli toplum çılgınlığını istemiyoruz.  Dediler. ”Kennedy, Soğuk Savaş'ı sona erdirmek için uyumsuz uluslarla çalışmayı, Afrika ve Asya'nın gelişimini finanse etmeyi kabul etti. Kennedy, Endonezya'dan altın aldı ve ABD Hazine Müsteşarlığı tarafından kontrol edilen ABD Hazine tahvillerini verdi.  Kennedy bu anlaşmayı öldürülmeden birkaç gün önce imzaladı.  ABD Hazinesinin gümüşünü özel alıcılara satmasını durdurdu ve Başkana Federal Rezerv Sisteminin izni olmadan gümüşe para birimi çıkarma hakkı verdi.  Federal Rezerv, tüm Hazine gümüşünü bilinçli bir şekilde satın alıyor olabilirdi, çünkü sonuçta istedikleri kadar para basabilirlerdi. Ve bunu herhangi bir sağlam varlık ile desteklenmeden. Yani Karşılıksız bastıkları Amerikan Doları ile… Sonunda güç seçkinleri Kennedy'yi öldürdü ve Endonezya bağımsızlık hareketinin önderi  Sukarno'yu iktidardan sürdü.  Ne yazık ki o zamanki Asya toplumlarının geri savaşmak için askeri gücü yoktu.  Yeraltına girdiler…
 
Yeraltına giren Asya toplumları muhtemelen Henry Kissinger, Rothshild, Rockefellers ve Bush'ların, ABD doları oluşturmak için paralarını kullanma haklarını taklit ettiğinin farkında değildi. 
Gerçekten de, 1968’de, Asyalıların dünya altın rezervinin yüzde 85’ini temsil eden, Asyalılara ait olan ve sahte haklar temelinde, hiçbir yasal belge olmadan ABD Doları basıldı! Beyaz Ejder grubu ile İlluminati (ya da küresel para baronları) arasındaki savaş, Beyaz Ejderin lehinedir.  Asya gizli topluluğu, siyasi olarak konuşursak, ABD Fed sistemine karşı açılan davayı çoktan kazandı.  Fed, Ejderha Ailesi ile arasındaki altın davasını kaybetti.  Davanın miktarı 1 milyar doları aştı.  Tabii ki bu hiçbir yerde kamuya açıklanmadı.  Mahkeme kararında, tüm Asya altınları yasal sahiplerine geri verildi.  Gizli bir mahkeme kararıydı.  Fakat Fed bu emirlere uyacak mı?  Öyleyse, ABD Doları çökecek… Asya gruplarının temsilcileri Beyaz Ejder Topluluğu'ndan Federal Rezerve Kurulu tarafından yayınlanan trilyonlarca dolarlık tarihi tahvilleri nakdi etmelerini istedi. Beyaz Ejderha Cemiyeti, yoksulluğu, savaşı ve çevresel tahribatı sonlandırmak için büyük bir kampanyayı finanse etmek için fonların kısmen kullanılması şartı üzerinde hemfikirdi. 

Mitolojik hadiselerden, İncil’de bahsi geçen Ejderhalardan, günümüz teknolojinse, altın ve gümüş sahipliğine ve ülkelerin siyasi tavırlarına akabinde suikastlere geldik. Çünkü bu savaş her alanda yapılmakta. Ekonomiden Siyasete, askeri güçten silah sanayine ve uzay yarışlarına kadar… devam edeceğim  gerisi  gelecek..

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

İstanbul Fatura Basımı

avukat kartvizit

evden eve nakliyat

ofis taşımacılığı