Öfke üzüntünün dışa vurumudur. Üzüntü biriktiğinde öfke şeklinde patlar. O üzüntü dışa vurulduğunda da kişi hem kendisine  hem de çevresine zarar vermeye başlar. 

Öfkeli insan her yaptığı şeyden pişmanlık duyar, dolayısıyla geçmişte yaşar. Öfkelendiğinizde veya birine kızdığınızda enerjiniz düşer, yaşamdan zevk alamazsınız. Hayatın anlamı kaybolur. 

Üzüntüyü bastırmak ve biriktirmek yerine öfke dönüştürülmelidir. 

Dünya Değişim Akademi’sinde bilimsel tekniklerle uygulanan “Öfkeyi Dönüştürme Sanatı Değişim Programı” sayesinde öfke şefkate dönüşecek. Daha önce öfkelendiğiniz şeyler sizi kızdırmayacak ve böylece üzüntüyü de biriktirmeyeceksiniz. 

Değişim Teknikleri ile üzüntü tekrar sevince dönüşecek. Böylece baskılama  ve boşaltma olmayacak. Kimseyi üzmemiş olacaksınız. Bu dönüşüm, ‘içsel simya sanatı' olarak adlandırılan  ‘Değişim Sanatı’ ile sağlanmakta. Değişim Sanatı, içinizdeki negatif güçleri pozitif güçlere dönüştürmektedir. Böylece öz doğanıza, doğal halinize geri dönüyorsunuz. 

Herhangi bir çaba sarf etmeden doğal olarak Değişim Teknikleri ile öfke geldiği anda onu gözlemleyebilirsiniz. Böylece tarafsız gözlemci modunda kalarak, öfke ile kendinizi özdeşleştirmiyorsunuz. Bu da sizi öfke, kızgınlık gibi negatif duygulardan özgürleştiriyor. 

Öfke gözlemlendiğinde öfke akışı kesiliyor ve artık öfkeyi beslemiyorsunuz. Öfke, gözlem sayesinde kayboluyor. Böylece kendinizi hafiflemiş ve coşkulu hissedeceksiniz. 

Öfke dolu düşünceleri gözlemlediğinizde, öfke size birçok mesaj verir. Siz, öfkeden kaçmadığınızda, onun oluşmasına izin verdiğinizde, o duygunun içine girdiğinizde öfke acısını hissedeceksiniz. Göreceksiniz ki, öfke size hep zarar veriyor. Aslında öfke size, 'kendine gel, gerçekten uzaklaştın' der. 

“Öfkeyi Dönüştürme Sanatı Değişim Programı” sayesinde farkındalık gücü yükselecek ve bu farkındalık ışığıyla öfke karanlığından çıkacaksınız. Böylece gerçek ile yüzleşeceksiniz. Bu  Değişim programı sayesinde ebedi, ölümsüz öz varlığınızı idrak edecek, kendinizi cennette bulacaksınız. 

Öfke duygusal bir akıştır. Bu akışa sürüklenmeyin ve kendinizi bu akışa bırakmayın. Öfkenin yıkıcı olduğunu bilin ve farkındalık gücünü kullanarak duygusal dönüşümü sağlayın. 

“Öfkeyi Dönüştürme  Sanatı  Değişim Programı”  8 çalışmadan oluşuyor. Her çalışma kırkbeş dakika  sürüyor.  Her çalışmada teorik bilgilendirmeler ve pratik uygulamalar yapılıyor. Her çalışmada  öfke duygusu  ile ilgili aydınlatıcı bilgilere yer veriliyor. Pratik uygulamalar ise nefes, vücut çalıştırma teknikleri ve gevşeme tekniklerini kapsıyor. Her çalışmanın uygulanışı dinamik olup, teknikler ardı sıra gelen duruşlardan oluşuyor.   

Değişim Teknikleri Değişim Uzmanları rehberliğinde bilimsel, sistematik ve yöntemli şekilde  uygulanıyor. Beden hareketleri nefeslerle birlikte dinamik uygulandığında duygu ve  düşünceler yatışıyor. Geçmiş ve gelecekle ilgilenmiyorsunuz. Bu da anda ve şimdi kalmayı kolaylaştırıyor. Bedendeki uyuşukluk gidiyor. Böylece canlanıyorsunuz ve enerjiniz yükseliyor.

Gerçeğin ışığında öfke karanlığı kaybolacak. Tüm negatif güçler pozitife dönüşecek. Öfke ile ilgili olan gerçek bilgi, sizi öfkenin zararlı etkilerinden koruyacak. 

Öfke sizi ele geçirmeden siz öfkeyi ele geçirin ve öfkenin efendisi olun ...

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.