• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259

Yanardağ Haberleri

yanardağ haberleri ve güncel yanardağ gelişmeleri, yanardağ ile ilgili tüm video, yanardağ fotoğrafları ve yanardağ haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


BİLİM ve TEKNOLOJİ

Bilim insanlarının Mars'ta keşfettiği "gizlenmiş" devasa yanardağın, yaşam belirtileri barındırıyor olabileceği duyuruldu.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'ndaki Grindavik kasabası yakınlarında son 3 ay içerisinde 3'üncü defa yanardağ patlaması meydana geldi.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda bulunan Grindavik kasabası yakınlarındaki yanardağda her an yeni patlamalar olabileceği uyarısı yapıldı.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda bulunan Grindavik kasabası yakınlarındaki yanardağın lavları yerleşim yerlerine ulaştı.

DÜNYA

Endonezya'nın Doğu Nusa Tenggara eyaletinin Doğu Flores bölgesindeki Lewotobi Laki-Laki Yanardağı'ndaki patlamaların yer yer devam etmesi nedeniyle yaklaşık 6 bin...

DÜNYA

Endonezya'nın Doğu Nusa Tenggara eyaletindeki bir yanardağın patlamasının ardından bölgede ikamet eden 1172 kişi tahliye edildi.

DÜNYA

İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda meydana gelen yanardağ patlamasının ardından kül bulutlarının başkent Reykjavik'e ulaşacağı uyarısı yapıldı.İzlanda'nın Reykjanes Yarımadası'nda yanardağ patlaması meydana...

DÜNYA

İzlanda'da Reykjanes Yarımadası'ndaki bir yanardağda patlama meydana geldi.

DÜNYA

Endonezya'da, Sumatra Adası'nın batısındaki Merapi Yanardağı'nın patlaması sonucu ilk belirlemelere göre 11 dağcının öldüğü, kayıp 12 dağcının bulunması için arama...

DÜNYA

İzlanda, güneybatısındaki yoğun depremlerle sarsılan ve olası bir yanardağ patlaması tehdidi altında olan bölgelerinde olağanüstü hal ilan etti.

DÜNYA

Dünyanın en aktif volkanlarından ABD'nin Hawaii eyaletindeki Kilauea Yanardağı, iki haftalık faaliyetinin ardından durdu.

DÜNYA

Endonezya’daki Anak Krakatau Yanardağı'nda (Krakatoa'nın çocuğu) patlama meydana geldi.