• USD 32,22
  • EUR 35,07
  • ALTIN 2.451,83
  • BİST100 10.936
  • BTC 70.000

Sakarya Haberleri

sakarya haberleri ve güncel sakarya gelişmeleri, sakarya ile ilgili tüm video, sakarya fotoğrafları ve sakarya haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


SPOR

Cumhurbaşkanlığı himayesinde, Sakarya Büyükşehir Belediyesince düzenlenecek Sakarya "Bike Fest", "Gelecek için Pedal Çevir" mottosu ile 15-26 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.

KÜLTÜR ve SANAT

Osmanlı ahşap mimarisinin özgün örneklerini oluşturan konakları ve bozulmayan tarihi dokusuyla öne çıkan Sakarya'nın Taraklı ilçesinde tescilli 200'ün üzerindeki yapı...

EĞİTİM

Sakarya Milli Eğitim Müdürlüğünce hayata geçirilen projeyle kentteki tüm okullarda aynı anda okuma etkinliği yapılarak öğrencilere kitap sevgisi aşılanıyor.

GÜNDEM

Sakarya'nın Akyazı ilçesinde boya dolu varilin patlaması sonucu 3 orman işçisi yaralandı.

GÜNDEM

Sakarya'da Yunanistan Drama mübadillerinin kente gelişlerinin 100. yılında etkinlikler gerçekleştirilecek.

GÜNDEM

Sakarya'nın Karasu ilçesinde seçim merkezinde çıkan kavgada 1 kişi yaralandı, 3 şüpheli gözaltına alındı.

GÜNDEM

Sakarya'da terör örgütü DEAŞ'a yönelik eş zamanlı düzenlenen "Bozdoğan-11" operasyonlarında gözaltına alınan 33 şüpheli adliyeye sevk edildi.

GÜNDEM

Sakarya'da trafik uygulamasından kaçan ve durdurmak isteyen jandarma astsubayın bir süre aracın üzerinde seyrettiği otomobildeki 3 şüpheli yakalandı.

EKONOMİ

Sakarya'da yılın ilk ayında üretilen 19 bin 90 otomotivin yüzde 76,8'ine denk gelen 14 bin 661'i yurt dışına satıldı.

GÜNDEM

Anadolu Otoyolu'nun Sakarya kesiminde meydana gelen trafik kazasında 3 koruma polisinden biri yaşamını yitirdi, ikisi yaralandı.

GÜNDEM

Sakarya'nın Karadeniz'e kıyısı bulunan Karasu ilçesinde, sağanağın ardından denizin rengi kahverengileşti, sahil şeridinde kirlilik meydana geldi.

GÜNDEM

Sakarya'nın Karadeniz'e kıyısı bulunan Karasu ve Kocaali ilçelerinde sağanak nedeniyle dereler taştı, bazı yerleşim alanları ve yolları su bastı, heyelan...