• USD 33,00
  • EUR 35,43
  • ALTIN 2.478,26
  • BİST100 10.682
  • BTC 61.361

Ramazan bayramı Haberleri

Ramazan bayramı haberleri ve güncel Ramazan bayramı gelişmeleri, Ramazan bayramı ile ilgili tüm video, Ramazan bayramı fotoğrafları ve Ramazan bayramı haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


GÜNDEM

Ramazan Bayramı'nı da kapsayan 9 günlük tatil döneminde gümrük kapılarından 238 bin 770 araç, 837 bin 580 yolcu giriş-çıkışı gerçekleşti.

GÜNDEM

Ramazan Bayramı tatilinde en çok trafik kazası İstanbul'da yaşanırken, en az kaza Ardahan, Bayburt ve Tunceli'de meydana geldi.

GÜNDEM

İstanbul'da, Ramazan Bayramı tatili dönüşü dolayısıyla trafikteki olası olumsuzlukların önüne geçilmesi amacıyla İçişleri Bakanlığınca açıklanan bazı tedbirlerin uygulanmasına başlandı.

SPOR

Beşiktaş Kulübünde, Ramazan Bayramı dolayısıyla gelenekselleşen bayramlaşma töreni gerçekleştirildi.

GÜNCEL

Ramazan Bayramı tatilinde çok sayıda kişi Anıtkabir'i ziyaret etti.

İSTANBUL

Eminönü, birçok İstanbullu için Ramazan Bayramı alışverişinde daha çok Türk kahvesi, lokum, çikolata ve kahvaltılık ürün çeşitliliğiyle öne çıkıyor.

KÜLTÜR ve SANAT

Osmanlı döneminde Kanuni Sultan Süleyman'ın emriyle onarılan ve günümüze kadar ulaşan tarihi Ardahan Kalesi, Ramazan Bayramı'nda ziyaretçilerini bekliyor.

GÜNDEM

Müslümanlar için büyük öneme sahip Ramazan Bayramı, yarın başlayacak.

EKONOMİ

Dünyanın önemli turizm merkezlerinden Antalya, Almanya, Rusya, İngiltere, Polonya başta olmak üzere farklı ülkelerden gelen turistlere ev sahipliği yapıyor.

SPOR

Etlik Şehir Hastanesi Uzman Diyetisyeni Seçil Budaklar, bayramda aşırı şekerli gıda tüketiminin, bağırsak düzenini bozduğunu belirterek, "Bayramda tercihimiz az porsiyonlardaki...

SAĞLIK

Ramazanda uzun saatler boş kalan mideye bayramda ani yükleme yapılmaması için uyarıda bulunuldu.

GÜNCEL

Ramazan Bayramı ve okullarda ikinci dönem ara tatil dolayısıyla başlayan 9 günlük tatilin 3 günü geride kaldı. Kentte otobüs trafiğinin...