• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 58.000

Orman yangını Haberleri

orman yangını haberleri ve güncel orman yangını gelişmeleri, orman yangını ile ilgili tüm video, orman yangını fotoğrafları ve orman yangını haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


GÜNDEM

Kastamonu'nun İhsangazi ilçesinde yıldırım isabet etmesi sonucu çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

YAŞAM

Türkiye'de çeşitli şehirlerde rekor sıcaklıkların yaşandığı haziran ayında orman yangını sayısı da geçen yıla göre yaklaşık 5 kat arttı.

GÜNDEM

Manisa'nın Salihli ilçesinde çıkan orman yangını kontrol altına alındı.

DÜNYA

İtalya'nın Napoli kenti yakınlarında dün akşam başlayan orman yangınının kontrol altına alındığı, tamamen söndürmek için çalışmaların sürdüğü bildirildi.

GÜNDEM

Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı, Uşak'taki orman yangının kontrol altına alınarak, soğutma çalışmalarına başlandığını bildirdi.

GÜNDEM

İzmir'in Narlıdere ilçesinde ormanlık alanda çıkan yangın, ekiplerin havadan ve karadan müdahalesiyle kontrol altına alındı.

DÜNYA

Yunanistan'ın Mora Yarımadası'da çıkan orman yangınına karadan ve havadan müdahale ediliyor.

GÜNDEM

Antalya'nın Kemer ilçesinde çıkan yangında yaklaşık 5 dönüm ormanlık alan zarar gördü.

EKONOMİ

Tarım ve Orman Bakanlığına bağlı Orman Genel Müdürlüğü (OGM), yangınlara müdahalede arazöz ve helikopterlerin su ihtiyacını karşılamak amacıyla ülke genelinde...

GÜNDEM

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde dün kaynak yaparken kıvılcım sıçraması sonucu orman yangınına sebep oldukları iddia edilen 3 kişi gözaltına alındı.

DÜNYA

Kanada'nın kuzeydoğusundaki Wood Buffalo bölgesinde orman yangınları nedeniyle binlerce kişinin tahliye edilmesine karar verildi.

GÜNDEM

Tarım ve Orman Bakanı Yumaklı, akıllı gözetleme kuleleri ve yangın ihbarı sonrası ekiplerin hızlıca koordine olmasını sağlayan Karar Destek Sistemi'nin...