• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259

İngiltere Haberleri

İngiltere haberleri ve güncel İngiltere gelişmeleri, İngiltere ile ilgili tüm video, İngiltere fotoğrafları ve İngiltere haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


EKONOMİ

ABD ile İngiltere, Rusya tarafından yeni üretilen alüminyum, bakır ve nikelin ABD'ye ithalatı ile metal borsalarında işlem görmesini yasakladı.

EKONOMİ

İngiliz ekonomisi şubatta beklentilere paralel şekilde yüzde 0,1 büyüme gösterdi.

DÜNYA

İngiltere'de hükümetin parlamentoya sunacağı yasa tasarısıyla kulüplerin, Avrupa Süper Ligi gibi ayrılıkçı organizasyonlara katılımı yasaklanacak.

DÜNYA

İngiltere'nin güneybatısında, tarihi 390 milyon yıl geriye giden, şimdiye kadar bilinen Dünya'nın en eski ormanına ait ağaç fosilleri bulundu.

DÜNYA

İngiliz özel kuvvetler birliklerinden Özel Hava Hizmetleri (SAS) personeli 5 asker, Suriye'deki eylemlerinin "savaş suçu" olduğu şüphesiyle gözaltına alındı.

GÜNDEM

İngiltere'nin Ankara Büyükelçiliği, British Council ve British Institute (BIAA), kadınların bilim, kültür ve diplomasi alanındaki başarılarını onurlandırmak ve farkındalık yaratmak...

EKONOMİ

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Londra'da İngiltere Başbakan Yardımcısı Dowden ve Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Başkanı Odile Renaud-Basso ile...

DÜNYA

ABD ve İngiltere'nin müttefiklerinin desteğiyle Yemen'de 8 farklı yerde 18 Husi hedefini vurduğu bildirildi.

DÜNYA

İngiltere'de hükümet, dersleri kesintiye uğrattığı gerekçesiyle okullarda teneffüs ve aralar dahil cep telefonu kullanımını yasaklayacak.

KÜLTÜR ve SANAT

İngiltere'nin Exmoor bölgesindeki Holnicote mülkünde, korunan orman ve böcek kalıntılarını içeren bir prehistorik "zaman kapsülü" bulundu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ABD ve İngiltere'nin ülkenin Sada ve Hudeyde kentlerine 15 hava saldırısı düzenlediğini duyurdu.

KÜLTÜR ve SANAT

Portable Antiquities Scheme (PAS), İngiltere'de bulunan arkeolojik zenginliklere dair yıllık raporunu kamuoyuyla paylaştı.