• USD 32,50
  • EUR 34,78
  • ALTIN 2.496,45
  • BİST100 9.693
  • BTC 65.120

Husiler Haberleri

Husiler haberleri ve güncel Husiler gelişmeleri, Husiler ile ilgili tüm video, Husiler fotoğrafları ve Husiler haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


GÜNDEM

Yemen'deki İran destekli Husiler, Aden Körfezi ile Kızıldeniz'de ABD'ye ait gemi ve muhripleri çok sayıda füzeyle hedef aldıklarını açıkladı.

DÜNYA

ABD ve İngiltere'nin Sana kenti dahil 3 kente toplam 22 hava saldırısı düzenlediği bildirildi.

DÜNYA

ABD, Yemen'deki İran destekli Husilerin, insani yardım taşıyan bir gemiye iki gemisavar balistik füze fırlattığını bildirdi.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, ABD ve İngiltere'nin ülkenin Sada ve Hudeyde kentlerine 15 hava saldırısı düzenlediğini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, İsrail'in Eilat bölgesinde belirli hedeflere çok sayıda balistik füzeyle saldırı düzenlediklerini duyurdu.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, Kızıldeniz’de ABD donanmasına ait bir savaş gemisini füzelerle hedef aldıklarını açıkladı.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, Aden Körfezi'nde ABD donanmasına ait bir gemiyi füzelerle hedef aldıklarını açıkladı.

DÜNYA

Yemen'deki İran destekli Husiler, Aden Körfezi'nde "İngiltere'ye ait petrol gemisi"ni hedef aldıklarını açıkladı.

GÜNCEL
DÜNYA

İran destekli Husilerin lideri Abdulmelik el-Husi, ABD'nin Gazze Şeridi'ne gıda ve ilaç yardımlarının ulaşmasını engellediğini ancak ürün yüklü gemilerin İsrail'e...

DÜNYA

Yemen'de İran destekli Husiler, Aden Körfezi'nde ABD'ye ait bir gemiyi seyir füzeleriyle hedef aldıklarını ve "tam isabet" vurduklarını açıkladı.

DÜNYA

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Yemen'de Husilerin kontrolündeki bölgeden ateşlenen gemisavar seyir füzesini düşürdüğünü duyurdu.