• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 58.000

Brezilya Haberleri

Brezilya haberleri ve güncel Brezilya gelişmeleri, Brezilya ile ilgili tüm video, Brezilya fotoğrafları ve Brezilya haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


DÜNYA

Bilim insanları, gezegenin ısınmasına yol açan karbon emisyonu azaltılmadığı takdirde Brezilya’da 169 kişinin ölümüne yol açan büyük sel felaketlerinin benzerlerinin...

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde yaşamını yitirenlerin sayısının 169'a çıktığı, kaybolanların sayısının ise 56 olduğu bildirildi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 158'e yükseldiği, 88 kişinin de kaybolduğu bildirildi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 150'ye yükseldiği, kaybolanların sayısının ise 112 olduğu bildirildi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde yaşamını yitirenlerin sayısının 144'e çıktığı, kaybolanların sayısının ise 125 olduğu bildirildi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde hayatını kaybedenlerin sayısının 107'ye, kaybolanların sayısının 136'ya çıktığı bildirildi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde yaşamını yitirenlerin sayısının 84'e, kaybolanların sayısının 111'e çıktığı bildirildi.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sel nedeniyle Rio Grande Do Sul kentindeki bir köprü çöktü.

DÜNYA

Brezilya'da şiddetli yağışların yol açtığı sellerde ilk belirlemelere göre 10 kişi öldü, 21 kişi kayboldu.

DÜNYA

Brezilya'nın Espirito Santo eyaleti ve Rio de Janeiro kentinde şiddetli yağışların yol açtığı sel ve toprak kaymalarında yaşamını yitirenlerin sayısı...

DÜNYA

Brezilya'nın Espirito Santo eyaleti ve Rio de Janeiro kentinde şiddetli yağışların yol açtığı toprak kaymalarında hayatını kaybedenlerin sayısı 23'e çıktı.

DÜNYA

Brezilya'nın Rio de Janeiro kenti ve Espiritu Santo eyaletlerinde şiddetli yağışların yol açtığı toprak kaymalarında 12 kişi yaşamını yitirdi.