• USD 32,06
  • EUR 34,91
  • ALTIN 2.411,43
  • BİST100 9.713
  • BTC 72.259

ASELSAN Haberleri

ASELSAN haberleri ve güncel ASELSAN gelişmeleri, ASELSAN ile ilgili tüm video, ASELSAN fotoğrafları ve ASELSAN haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


BİLİM ve TEKNOLOJİ

ASELSAN'ın Latin Amerika'da uzun dönemli büyüme stratejisi ve ihracat potansiyeline katkı amacıyla kurduğu yeni ofisi Şili'nin başkenti Santiago'da faaliyetlerine başladı.

EKONOMİ

ASELSAN ile Asya-Pasifik bölgesindeki müşterileri arasında yaklaşık 35 milyon dolar tutarında yurt dışı satış sözleşmesi imzalandı.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

ASELSAN son dönemde geliştirdiği ve sınıfının en iyileri olma iddiasındaki ürünlerle kısa süre içinde ihracat başarılarına ulaştı.

EKONOMİ

ASELSAN, toplam 35,1 milyon dolar tutarında üç ayrı yurt dışı satış sözleşmesi imzaladı.

EKONOMİ

ASELSAN, 2023'te 7,4 milyar lira net kar elde etti.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

ASELSAN tarafından tamamen milli imkanlarla geliştirilen AESA Uçak Burun Radarı, ilk uçuşunu F-16 ÖZGÜR Platformu ile gerçekleştirdi.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

ASELSAN tarafından üretilen ve güvenlik güçlerinin adeta üçüncü gözü haline gelen yaka kamerası, suçlular ve suça karışan araç plakalarını anında...

EKONOMİ

ASELSAN, Milli Savunma Bakanlığı ile 556,5 milyon dolarlık sözleşme imzaladı.

EKONOMİ

Türksat, TUSAŞ ve ASELSAN, dünyanın önde gelen uydu firmalarının buluştuğu Satellite 2024'te uydu teknolojilerindeki ürün ve kabiliyetlerini sergiledi.

BİLİM ve TEKNOLOJİ

ASELSAN, teknolojik birikim ve yeteneklerini kullanarak Türkiye'nin ilk yerli ve milli ufuk ötesi denizaltı savunma harbi sonarı Düşük Frekans Aktif...

BİLİM ve TEKNOLOJİ

ASELSAN’ın tamamen milli imkanlarla geliştirdiği Mobil Dijital Röntgen Cihazı (ADR-M100), ilk kez Türkiye’nin köklü hastanelerinden Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesinde kullanıma...

EKONOMİ

ASELSAN ile Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı arasında Yakın Hava Savunma Sistemleri tedarikine ilişkin sözleşme imzalandı.