• USD 33,04
  • EUR 36,02
  • ALTIN 2.559,61
  • BİST100 11.065
  • BTC 58.287

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock Haberleri

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock haberleri ve güncel Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock gelişmeleri, Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ile ilgili tüm video, Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock fotoğrafları ve Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock haberleri Önce Vatan Gazetesi | Günlük Ulusal Gazete sitemizde


DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Ukrayna'nın Rusya'nın saldırılarından korunması için acilen daha fazla hava savunmasına ihtiyaç duyduğunu söyledi.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, İsrail-Filistin çatışmasına ilişkin Gazze'deki yüz binlerce masum insanın içinde bulunduğu insani durumu "felaket" olarak niteledi.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Rusya-Ukrayna Savaşı'nın başlamasından bu yana 4'üncü kez Kiev'e ziyarette bulundu.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Afrikalı ülkelerin Nijer'de anayasal düzenin yeniden tesis edilmesine yönelik çabalarını desteklediğini belirtti.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Avrupa Birliği (AB) olarak jeopolitik ve zorlu zamanlarda Türkiye gibi kilit bir ortakla birlikte çalışmak...

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Rusya'yı, dünyayı Ukrayna tahılından mahrum bıraktığını savunarak eleştirdi.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Rusya'da yaşanan son gelişmelere ilişkin, Devlet Başkanı Vladimir Putin'in kendi ülkesini yok ettiğini belirtti.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock, Pekin'i Rusya'ya uygulanan yaptırımları baltalamaması konusunda uyardı.

DÜNYA

Almanya Dışişleri Bakanı Annalena Baerbock ve İçişleri Bakanı Nancy Faeser'in, deprem felaketi nedeniyle Kahramanmaraş'ı ziyaret edecekleri bildirildi.