Pensilvanyadaki terör elebaşı son zamanlarda yine subliminal mesajlar veriyor, talimatlar yağdırıyor.

İnternet üzerinden yaptığı konuşmalarla ve sözde anlattığı rüyalarla örgütteki dağılmayı durdurmaya çalışıyor.  Örgütün bilinmeyen  hücrelerini harekete geçirmeye  çalışıyor

Son verdiği  mesajda Eshab-ı Kehf’e değiniyor

Eshab-ı Kehf

Yemliha, Mekselina, Mislina,Mernuş, Debernuş, Şazenuş, Kefeştatayyuş ve köpekleri Kıtmir’dir.

Hazret-i İsa’dan sonra, din düşmanları çoğalıp, her tarafı fitne kapladığı zaman, Eshab-ı kehf, sarayda görevli iken, dinlerini korumak için her şeylerini terk edip, Efsus=Tarsus’taki mağaraya hicret ettiler. Eshab-ı kehfin bu şerefe kavuşmaları hicret ettikleri içindir. (Mektubat-ı Rabbani c.2, m.68) 

O tarihte kral, Roma imparatorlarından Dokyanus olup, zalim biriydi. Putlara tapardı. Daha sonra tanrılığını ilan etti. Putçuluğu kabul etmeyen müminleri, işkence ile öldürtüp, şehrin girişlerine astırırdı. Kral, bir ihbar üzerine, sarayda görevli, imanlı gençlerin durumlarını öğrendi. Onları tehdit etti. Fakat onlar, putperestliği kabul etmeyerek, saray erkanı içinde, Rabbimizin verdiği büyük bir cesaretle, “İlahımız, göklerin ve yerin Rabbidir” dediler. Kral, Ninovaya gidiyordu. Dönüşüne kadar, onlara mühlet verdi.

Bu esnada istişare edip, hicret imkanı elde ettiler. Şehre yakın bir dağa gittiler. Giderken, yolda Kefeştatayyuş ismindeki bir çobana rastladılar. Çoban da iman edip yedincileri oldu.

Çobanın köpeği Kıtmir de, bu gençleri bırakmayıp, arkalarından takip etti. Köpek, salihlerin peşlerinden gitmek sadakatini gösterdiği için, [istisna olarak] Cennete girmekle şereflendi. 

[Büyüklerin peşinden, yolundan giden de kurtulur] 

FETÖ elebaşı  örgüt üyelerine  sürekli  dağılmamaları yönünde telkinlerde bulunuyor. Eshab-ı Kehf anlatımıyla da örgüt üyerlerinin her birine bir görev olgusu veriyor.

Eshab-ı Kehf anlatmaya devam edelim..

Gençler, dağda, çobanın gösterdiği mağaraya girip ibadet ediyorlardı. Yiyip içeceklerini daha tecrübeli olan Yemliha, kıyafet değiştirip şehirden temin ediyor ve oradan bilgi getiriyordu.

Yemliha önemli..  Bakın  şimdi FETÖ’nün  son konuşmasına

“Hani, ilk Hristiyanların çarmıha gerilmesi gibi bir şey var.. ellerinden çivilenmeleri gibi bir şey var.. güneşin altında aç-susuz bırakılmaları gibi şeyler var.. Bilal-i Habeşî’yi kuma yatırmalar var, üstüne vücudunun ağırlığından çok daha fazla taşlar koyma var.. Yâsir’i zincire vurma var, Sümeyye’yi zincire vurma var; yetmedi hınçlarını almak adına onları öldürme var.. ve oğulları Ammâr’ı da öldürme tehdidinde bulunma var… Daha niceleri ve daha niceleri…

Evet, Dakyanus’lar da aynı şeyi yapıyorlar; Ashâb-ı Kehf döneminde de inananları zincirlere vuruyorlar, çarmıhlara geriyorlar. Saraydandır esasen, saraydan bir insandır onların başındaki Yemliha. İranlılar çevirdikleri filmde farklı isimler koymuşlardı ama biz “Yemliha” diyoruz ona; yedi tane sayarken de Yemliha, Mekselina, Mislina (veya Meselina), Mernuş, Debernuş, Şâzenuş, Kefeştetayyuş ve bir de köpekleri Kıtmîr. Evet, o (Kıtmîr) da onlarla beraber Cennet’e girecek. Üstad’ın ifadesiyle, sermest-i câm-ı aşk olan (yaratılışı adeta aşkla yoğrulan ve Allah aşkıyla kendinden geçen) koca Mevlâna Câmi diyor ya:”

FETÖ  Beştepe’yi  işaret ediyor. Saraydaki YEMLİHA .. FETÖ  hala aktif olduğunun mesajını veriyor. BEŞTEPE’de ki bağlantılarını  işaret ediyor… Saraydaki adamı  onun tabiriyle YEMLİHA!
Sn. Cumhurbaşkanı ve yakın çevresi hala tehlike de diyorum. DİKKAT!
 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Burgaç Güntepe 2018-11-09 13:44:25

2016'nın Eylül ayında "Millî Savunma Bakanlığı Müsteşar Yardımcılığı" görevine atanan ve Wikileaks belgelerinde "NATO Veteranı (Emektar NATO'cu)" olarak bahsi geçen Büyükelçi Basat ÖZTÜRK (şuan NATO Daimî Temsilcisi’dir), kendisi gibi Dışişleri Bakanlığı Personeli olan Ali Emre ÖZEN'i Millî Savunma Bakanlığı'na transfer etmiş; kendisine bağlı olarak faaliyet gösteren "MSB Uluslararası Güvenlik İşleri Daire Başkanı" görevine getirmiştir. A.E.Ö., Wikileaks belgelerine göre, kamuoyunda "Gölge CIA" olarak da bilinen, ABD merkezli özel istihbarat kuruluşu "STRATFOR"un Türkiye'deki haber kaynaklarından birisidir (kodu: "TR 737" olarak gösterilmektedir). A.E.Ö.'in isminin geçtiği Wikileaks belgesinde Türkiye'den pekçok isim de bulunmaktadır; örneğin: "TR 304" kodlu FETÖ'cü Abdülhamit BİLİCİ, "TR 317" kodlu FETÖ'cü Ali H. ASLAN, "TR 303" kodlu FETÖ'cü Bülent KENEŞ, "TR 711" kodlu FETÖ'cü Cemal UŞŞAK, "TR 316" kodlu FETÖ'cü Dr. Mustafa M. GÜNEY, "TR 313" kodlu FETÖ'cü Sedat LAÇİNER gibi...